Установка шрифтів в Windows 7


В принципі встановлення шрифтів в Windows 7 ні чим не відрізняється від Windows XP. Проте додалися деякі можливості для зручності.

І так, для початку, щоб встановити шрифт, його потрібно десь взяти. Найпростіший спосіб – це завантажити з Інтернету, можна прямо у мене з сайту: Шрифти для Windows. І, в принципі, ще можете прочитати статтю Як встановити новий шрифт в Windows XP, хоча якщо у вас встановлена тільки Windows 7, то можете й не читати.

Так, завантажили шрифт, тепер необхідно його встановити. Для того щоб встановити шрифт в Windows 7 необхідно клацнути по ньому правою кнопкою миші і натиснути кнопку «Встановити».

Установка шрифтов в Windows 7

Якщо ви хочете подивитися, як буде виглядати встановлюється шрифт, натисніть по ньому два рази лівою кнопкою миші, і якщо все влаштовує, натисніть «Встановити».

Усі встановлені шрифти зберігаються за адресою: C:/Windows/Fonts. Тому шрифт можна також легко встановити, перетягуючи його мишею в цю папку. Це зручно, якщо вам необхідно встановити декілька шрифтів одночасно.

Для економії місця в Windows 7 можна встановлювати шрифти за допомогою ярликів. Для цього заходимо в папку C:/Windows/Fonts і зліва натискаємо на пункт «Параметри шрифту». У вікні ставимо галочку «Дозволити встановлення шрифтів за допомогою ярликів (додатково)». Натискаємо «ОК».

Тепер, якщо натиснути правою кнопкою по шрифту, у нас з'явиться додатковий пункт «Встановити як ярлик».

Дивимося відео по темі: