7 кращих онлайн сервісів для перевірки правопису


Сьогодні існує безліч сервісів, де доступна безкоштовна перевірка правопису онлайн.

Описувати принцип роботи цих сервісів не має сенсу. Користувачеві потрібно лише скопіювати фрагмент тексту і вставити у спеціальну форму. Через невеликий проміжок часу надається результат перевірки.

Зміст:


 • LanguageTool
 • Advego
 • Грамота.ру
 • DeepText
 • ОРФО
 • Text.ru
 • Яндекс.Спеллер

 • Розглянемо 7 сервісів перевірки орфографії і пунктуації.

  проверка правописания онлайн

  LanguageTool


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Додаток з відкритим вихідним кодом, LanguageTool розроблено для корекції граматики, пунктуації і стилю.

  Крім перевірки орфографії, програма виділяє повтор слів та деякі похибки граматики, керуючись правилами перевірки для 25 мов, у тому числі для російської, німецької, французької та англійської.

  Для більшості граматичних помилок пропонуються варіанти виправлення. LanguageTool можна запустити безпосередньо в браузері або встановити в якості незалежного програми.  Важливо! Сервіс автоматично визначає мову тексту, але й користувачам все одно рекомендується встановити основну мову в налаштуваннях доповнення. Рідна мова має бути обов'язково встановлений для отримання попереджень про омонимах.
  повернутися до меню ^

  Advego


  Добре справляється з перевіркою досить великих текстів сервіс унікального контенту Advego. Максимальна довжина тексту – 100 тис. символів. Для цього на сайті передбачено розділ, який знаходиться за адресою Сервіс-Інструменти-Перевірка орфографії.

  Ресурс багатомовний, а тому користувачам надається можливість перевірки орфографії онлайн текстів практично на будь-яких мовах.

  При знаходженні помилки слово виділяється штрихпунктирной лінією, а при наведенні на нього курсором, спливають варіанти заміни.

  проверка правописания онлайн

  Крім помилок, доступна і статистична інформація: класична і академічна точність, водність тексту, кількість стоп-слів та інше.

  повернутися до меню ^

  Грамота.ру

  Довідково-інформаційний портал російської мови Грамота.ру призначений для тих, хто хоче перевірити орфографію, а також «підтягнути» свої знання з російської мови.

  На головній сторінці представлений узагальнений огляд інформації, що знаходиться на сайті. Тому розглянувши основні розділи, легко зрозуміти структуру майданчики.

  проверка правописания онлайн

  Крім цілих текстів, максимальний розмір яких становить 4 тис. символів, сервіс надає можливість перевірки окремих слів. В архіві довідкового бюро можна знайти практично будь-яку інформацію, пов'язану з правописом.

  Якщо відповідь не знайдений, його можна задати філологам.  Зверніть увагу! Для активних користувачів постійно влаштовуються конкурси, де можна поспілкуватися з людьми і дізнатися щось нове.
  повернутися до меню ^

  DeepText

  Ще один досить зручний і простий сервіс перевірки правопису. У ньому реалізована зручна перевірка на морфологію та орфографію. Також надається можливість роботи над текстом у формі перевірки.

  Використовувати DeepText дуже просто. Потрібно вставити фрагмент в поле і натиснути кнопку перевірки. Слова з помилками підкреслюються червоною хвилястою лінією. Однак цей сервіс лише виділяє помилки, варіанти заміни не пропонується.

  проверка правописания онлайн

  повернутися до меню ^

  ОРФО

  Система ОРФО допоможе з перевіркою правопису онлайн, правопис у текстах російською, німецькою, українською, французькою, англійською, іспанською, португальською та італійською мовами.

  Крім якісної перевірки орфографії ОРФО включає набір корисних функцій, необхідних при обробці текстових документів. Є можливість роботи в самому редакторі.

  проверка правописания онлайн

  Додаток ОРФО показує всі словоформи і має розширений морфологічний словник для користувача. Розроблена можливість використання одночасно декількох словників як для граматичного модуля, так і для вузла пошуку і заміни в усіх формах.

  Додана панель швидкого запуску Microsoft Word.

  повернутися до меню ^

  Text.ru

  Багатофункціональний сервіс для обробки текстового контенту. Функціонал дозволяє реалізувати різні завдання. Багато сервіси перевірки орфографії «славляться» шаблонностью і скупістю інтерфейсу. Text.ru не з таких.

  Все виконано в теплих тонах з невеликими червоними акцентами, стильно і комфортно в сприйнятті. Незважаючи на те, що перевірка орфографії недотягує до твердої п'ятірки, побачити недоліки все ж можна.

  проверка правописания онлайн

  Виправлення помилок онлайн доступно і незареєстрованим користувачам. Достатньо лише перейти в розділ «Перевірка орфографії», вставити текст і натиснути червону кнопку знизу. Після перевірки, підсвічується все, що програма вважає невірним.

  До цих «помилок» відносяться слова, які незнайомі з додатком, навіть якщо вони знайомі і вам, і більшості словників. Виявляються також подвійні пробіли і класичні помилки.

  Мінімальне число символів для перевірки – 100, максимальне – 15000. Навіть великі тексти перевіряються за одну хвилину, що дуже радує.  Важливо! Одночасно з орфографією користувач отримує seo-аналіз тексту. На сторінку виводиться зведена таблиця даних.

  Також є можливість перевірки текстових документів у вигляді файлів. Архів перевірених текстів зберігається в особистому кабінеті користувача. На кожен текст надається посилання.

  повернутися до меню ^

  Яндекс.Спеллер

  З допомогою Яндекс.Спеллер можна знайти і виправляти орфографічні помилки у російському, англійському і українському тексті. Настройка параметрів здійснюється у правому верхньому куті.

  Перевірка правопису онлайн Яндекс реалізована за допомогою спливаючого вікна і відбувається у вигляді виконується процесу. Користувачам пропонується вибір варіанта дії.

  Таке редагування виключає ручну корекцію помилок, що для багатьох є недоліком при написанні унікальних фраз.

  проверка правописания онлайн

  Цей сервіс більше розрахований на javascript або HTTP розробників. Його можна підключати до більшості редакторів в якості багатофункціонального веб-додатки або вбудовувати в сайти з допомогою додаткового javascript.

  Він ідеальний для сайтостроителей, які хочуть додати на свій ресурс можливість автоматичної перевірки орфографії.

  Яндекс.Спеллер допомагає не забувати правила рідної мови, так як із-за браку часу люди прагнуть все швидше і лаконічніше висловлювати свої думки. Це і призводить до різних помилок. Що вибрати? Вирішувати вам.