Як підключити iPhone до комп'ютера?


kak-podklyuchit-iphone-k-kompyuteru

На поточний момент в світі мобільних операційних систем «правлять» дві OS: Android і iOS. Незабаром до них, можливо, приєднається ОС Windows Phone, але коли це станеться, не знають навіть фахівці. Android відрізняється своєю відкритістю, тобто дана система дозволяє змінювати безліч параметрів у пристрої, чого iOS робити не дозволяє. Втім, у першому випадку для цього часто необхідно робити так званий root, а в другому - jailbreak. При цьому з будь-якого пристрою на «Андроїд» легко завантажити музичні або відеозаписи, а, наприклад, на iPhone цього зробити не можна. Справа в політиці компанії Apple, яка влаштовує далеко не всіх користувачів. Крім того, для завантаження тієї ж музики в пристрій необхідна установка програмного забезпечення під назвою iTunes. Втім, давайте по порядку.

Для того, що б підключити смартфон до комп'ютера, вам знадобиться кілька основних складових: сам гаджет, комп'ютер або ноутбук, фірмовий кабель-USB, а також iTunes (можна завантажити на офіційному сайті Apple).

Встановлюєте iTunes, підключаєте iPhone до ПК через USB-кабель і синхронізуєте пристрій. Все, можна приступати до роботи з гаджетом.

З допомогою iTunes ви можете робити дуже багато: завантажувати фотографії, закачувати музичні композиції і відеоролики, створювати рінгтони, синхронізувати контакти, купувати додатки в App Store і встановлювати їх, купувати книги і т. д. При цьому, як згадувалося вище, у вас не вийде ні дістатися до файлової системи свого гаджета, ні завантажити музику назад на комп'ютер. Що б це було можливо зробити, необхідно, по-перше, зробити джейлбрейк, а по-друге, встановити спеціальну програму, наприклад, iFunBox.

Запам'ятайте, що на комп'ютері телефон визначається, однак єдина книга, яку ви можете відкрити папки з фотографіями, зробленими на девайсі. Все інше закрито для користувачів. Використовуйте iTunes.