Як з'єднати пісні безкоштовно


Давайте уявимо собі ситуацію, що вам необхідно з'єднати дві пісні в одну. Це можуть бути не обов'язково пісні, просто іноді потрібно з'єднати аудіо-файли, на яких записані якісь уроки, повідомлення або музика. Відразу хочу сказати, що для того, щоб це виконати нам знадобиться додатковий софт, тому що стандартні засоби операційної системи Windows не передбачають таку функцію.

Програм для роботи з аудіо-файлами в Інтернеті досить багато, однак я пропоную скористатися такою досить багатофункціональної штукою, як Format Factory, тобто фабрика форматів. Скачати Format Factory.

Встановлюємо програму і запускаємо її. У лівому меню знаходимо такий пункт, як «Розширений» і тиснемо в меню, яке розгорнулося на кнопочку «Єднати аудіо».

как объединить песни

Вибираємо розширення нашого майбутнього файлу, а також якість аудіо. Я вибрав розширення mp3 та «Вища якість».

Перетягуємо один за одним потрібні нам аудіо-файли в тій черговості, в якій ви хочете, щоб вони звучали вже в загальному файлі і натискаємо на кнопку «ОК».

Далі бачимо, що в основному віконці у нас показується, що у нас додалося два файла і завдання стоїть «Єднати Аудіо».

Тиснемо на велику кнопку «Click to Start»:

Після того, як завдання буде виконано, можна натиснути на кнопку «Кінцева папка», щоб прослухати і скопіювати потрібний нам файл:

Ось і він:

Таким чином, ми розібралися, як з'єднати дві пісні.

Дивимося відео по темі: