Як видалити таблицю в Ворді


У цій статті ми розберемося: як видалити таблицю в Word. Зробити це можна кількома способами, їх ми і розглянемо.

Якщо Вам потрібно повністю прибрати таблицю в Ворді, підведіть курсор миші в лівий верхній край таблиці, з'являться стрілки, направлені в чотири сторони, натисніть на них. Після цього таблиця виділиться цілком.

Как удалить таблицу в Ворде

Тепер клацніть правою кнопкою миші по виділеній таблиці і виберіть з контекстного меню пункт «Видалити таблицю».

Видалити таблицю можна й іншим способом. Виділіть таблицю, перейдіть на вкладку «Робота з таблицями» і перейдіть на вкладку «Макет». Тут Ви знайдете пункт «Видалити», клікніть по ньому і виберіть з меню «Видалити таблицю».

Ще один спосіб: виділяємо таблицю і на вкладці «Головна» натискаємо на кнопочку «Вирізати». Також можна натиснути сполучення клавіш Ctrl X.

Якщо Ви хочете перетворити таблицю в текст, тобто межі таблиці будуть видалені, а текст залишиться, виділіть таблицю, натиснувши на стрілочку в різні сторони в лівому верхньому куті таблиці, потім перейдіть на вкладку «Робота з таблицями» і перейдіть на вкладку «Макет». Тут клацніть на кнопку «Перетворити в текст».

З'явиться таке віконце, в якому потрібно вибрати роздільник. Виберіть символ, який Ви не використовуєте в тексті документа. Натисніть «ОК».

Таблиця перетворюється в текст. Між словами, які були в різних осередках, буде стояти зазначений знак. Порожні комірки теж враховуються – бачите у мене два плюсик в кінці рядка.

Тепер давайте замість розділового знаку поставимо прогалини. Для цього натисніть Ctrl H. В полі «Знайти» поставте свій знак, у мене « », у поле «Замінити на» поставте один пробіл, Ви його, звичайно, не побачите. Натисніть кнопку «Замінити все». Дані будуть розділені пробілами, і з'явиться віконце, що заміна виконана успішно.

Якщо Ви звикли використовувати кнопочки Delete або Backspace, то і з їх допомогою можна видалити таблицю. Виділіть таблицю з одним абзацом до або після неї, потім натисніть Delete або Backspace.

Врахуйте, що якщо Ви просто виділіть таблицю і натиснути «Delete», то буде видалено тільки вміст таблиці – кордони залишаться.

На цьому все. Тепер Ви знаєте різні способи, які допоможуть видалити таблицю в Ворді.

Прочитайте і інші статті по темі "Робота з таблицями в Ворді":
Як зробити таблицю в MS Word
Як видалити рядок, стовпець або комірку в таблиці в MS Word
Як у MS Word об'єднати або розділити таблиці