Як змінити колір панелі завдань в Windows 7?


kak-izmenit-tsvet-paneli-zadach-v-windows-7

Припустимо, що вам набридла стандартна колірна гамма панелі задач операційної системи Windows 7 і ви хочете її змінити. Як це зробити? Про це я і хочу вам розповісти сьогодні.

Найпопулярніший метод зміни кольору панелі завдань - це використання меню «Персоналізація». Можна, звичайно, повністю поміняти тему в операційній системі, але чи варто це робити, якщо ви звикли до стандартної теми і всього-то хочете змінити її колірну гаму? Тому я рекомендую скористатися одним з найпростіших способів.

Першим ділом вам необхідно зайти на робочий стіл, натиснути на праву кнопку миші і вибрати пункт «Персоналізація».

Відкриється вікно з налаштуваннями персоналізації стилю теми. У нижній частині вікна є такого виду меню, де вам потрібно вибрати «Колір вікна».

Далі ви побачите 16 квадратів з різними кольорами, які змінюють кольорову гаму кордонів вікон, меню «Пуск» панелі задач. Якщо ви вважаєте, що 16 кольорів буде замало, не переживайте, насправді ви зможете вибрати будь-який колір за власним бажанням з допомогою додаткових налаштувань, включаючи відтінок, насиченість і яскравість. Тут же можна включити або вимкнути прозорість.

Після проведення будь-яких операцій не забудьте натиснути кнопку «Зберегти зміни».

Міняємо колір панелі задач за допомогою софта

Головна проблема попереднього методу полягає в тому, що меню «Персоналізація» за замовчуванням відсутній на базовою та початкової версії Windows 7, і якщо ви користуєтеся саме такою версією ОС, значить, вам доведеться використовувати сторонній софт.

Однією з таких програм є Windows 7 Taskbar Color Changer (можете скористатися і іншими аналогом, ролі в даному випадку це не грає).

Після установки необхідно запустити програму і в віконці з кольором вибрати будь-який відтінок. Або натисніть на кнопку Random, після чого програма сама вибере колір. Потім клікаєте на кнопку Apple для збереження колірної палітри.

Всі, колір змінено.