Як подивитися збережені паролі в браузері


В даний час все більше людей використовують інтернет у повсякденному житті. З його допомогою Ви з легкістю можете купити квитки в кіно, оплатити комунальні послуги, поспілкуватися з друзями та близькими в соціальній мережі, замовити одяг або техніку. І, найчастіше, перед вчиненням вище описаних дій Вам пропонують виконати реєстрацію на сайті. Але, як запам'ятати те багато логінів і паролів для різних сайтів?

Записувати на листочку – можна, але якщо Ви його втратили, необхідно буде згадати всі сайти, на яких Ви були зареєстровані, і поміняти паролі. Зберігати файл з паролями на комп'ютері – але коли він включений, навіть якщо у Вас стоїть пароль перед завантаженням операційної системи, будь-яка людина у Вашу відсутність зможе подивитися або завантажити файлик, про що Ви навіть не дізнаєтеся. Рішенням може стати така функція браузера, як можливість збереження паролів. Отже, виникає питання: як подивитися збережений пароль в браузері?

Як переглянути збережені паролі в Google Chrome

Браузер Google Chrome є одним з найпопулярніших браузерів серед користувачів. Кожен раз, коли Ви вводите на сайті новий пароль, він пропонує зберегти його. Так, де ж зберігаються в браузері збережені логіни і паролі?

Для початку необхідно зайти в «Налаштування» Google Chrome. Перегортаємо відкриту сторінку до кінця і переходимо по посиланню «Показати додаткові параметри».

Как посмотреть сохраненные пароли в браузере

У списку, що відкрився шукаємо пункт «Паролі і форми». У полі «Пропонувати зберігати паролі для сайтів» переходимо по посиланню «Налаштувати».

Відкривається віконце, де відображені всі сайти, паролі для яких зберігає Google Chrome. Щоб замість крапок відобразився пароль, натисканням кнопки миші виділіть потрібне поле та натисніть кнопку «Показати».

У разі якщо для Вашого облікового запису, при вході в операційну систему, встановлений пароль, з'явиться віконце, як на наступній картинці. У запропонованій поле введіть пароль від свого облікового запису, і якщо він буде вірний – браузер відобразить пароль для вибраного Вами сайту.

Як переглянути збережені паролі Mozilla Firefox

Браузер Mozilla Firefox з легкістю може використовувати як звичайний користувач інтернету, так і просунутий комп'ютерний користувач. Подивитися збережений пароль в цьому браузері не складе праці. Зробити це можна двома способами.

У першому випадку, зайдіть на потрібний сайт, клацніть правою кнопкою миші по вільному полю і з контекстного меню оберіть пункт «Інформація про сторінку».

В наступному вікні перейдіть на вкладку «Захист», і якщо Ви раніше зберігали пароль для цього сайту, натисніть на кнопку «Переглянути збережені паролі».

Відкриється віконце, в якому можна переглянути збережений пароль для сайту. Якщо він не відображається, натисніть на кнопку у правому нижньому куті «Показати паролі».

У другому випадку, потрібно зайти в меню браузера і вибрати пункт «Налаштування».

Тепер переходимо на вкладку «Захист» і натискаємо на кнопочку «Збережені логіни».

В результаті, у Вас з'явиться вікно, де будуть відображені збережені логіни і паролі для всіх відвідуваних сайтів. Якщо паролі не відображаються, просто тиснемо кнопочку «Показати паролі».

Як переглянути збережені паролі в Опері

Якщо ж Ви є користувачем Опери, то подивитися збережені паролі у цьому браузері можна наступним чином.

Натискаємо на значок Опери в правому верхньому куті. Потім з меню вибираємо «Налаштування».

У новій вкладці відкриваються налаштування браузера. Переходимо на вкладку «Безпека» і в списку шукаємо пункт «Паролі». Далі тиснемо на кнопочку «Управління збереженими паролями».

Відкривається віконце, в якому представлені логіни і паролі для всіх відвіданих Вами сайтів. Щоб відобразити, замість чорних крапок або зірочок, букви і цифри, необхідно вибрати поле з сайтом, для якого потрібно пароль, і натиснути «Показати».

Якщо на комп'ютері при завантаженні операційної системи варто пароль для облікового запису, відкриється віконце, в якому браузер попросить ввести цей пароль.

Тепер Вам не доведеться шукати листочки з паролями або збережений файл на комп'ютері, адже існує відмінний варіант: просто подивитися збережені паролі в браузері. А от як це зробити? Впевнена, тепер Ви точно знаєте кілька способів.