TOP-3 програм для створення логотипів


Якщо ви збираєтеся створити власну компанію, то вам ніяк не обійтися без власного бренду. Те ж саме стосується і логотипу, глянувши на який, користувач буде безпомилково вгадувати ту чи іншу контору.

Зміст:


 • Free Card Maker
 • AAA Logo
 • Sothink Logo Maker

 • І якщо створення логотипів онлайн здається для вас складним завданням, а послуги професійного редактора — надто дорогими, то нижче наведено список найбільш поширених варіантів для малювання унікальною візитки, логотипу, або запрошення.

  ТОП-3 програм для створення логотипів — обирайте найкраще.

  TOP-3 программ для создания логотипов

  Free Card Maker


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Перед вами, мабуть, сама елементарна безкоштовна програма для створення логотипів. Єдиний мінус її полягає лише в англійському інтерфейсі.

  З іншого боку, список команд настільки зрозумілий, що буквально через 30-60 хвилин знайомства на позначення вже ніхто не буде звертати уваги.

  З її допомогою ви можете самостійно створити такі «витівки», як:

 • індивідуальний логотип;
 • запрошувальна листівка;
 • урочисте лист;
 • візитка.
 • З правого боку ви побачите набір шаблонів (templates), який можна використовувати в якості готового рішення, або ж брати за основу. Вбудовані макети зручно розділені по категоріях, на зразок дня народження, весілля, ювілею і не тільки.

  Достатньо лише натиснути на потрібний, щоб скористатися ним у своїх цілях або завершити якимись креативними ідеями.

  Ви вільні міняти колір підкладки, гратися зі шрифтами (хай вибачать мене дизайнери за смикається очей), або ж доповнити картину якимись своїми віршами або слоганами.

  Щоб використовувати готовий пророблений макет в якості стилю, просто збережіть його. Для цих цілей доступно близько десяти форматів, включаючи PNG, JPG та PDF. Залишилося лише надрукувати і роздати всім, кого вважаєте за потрібне.  Важливо! Системні вимоги мінімальні, функціонал елементарний, а можливостей з лишком вистачить для створення унікального логотипу, або запрошення.
  повернутися до меню ^


  Це програма для створення логотипів російською, англійською та ряді інших мов. Прикро, що інтерфейс заморський, але в інтернеті, на щастя, можна знайти русифікатори. Та й повна версія пакету обійдеться вам в 39 євро.  Рада! Крім основного призначення (розробка логотипів), тут можна з таким же успіхом малювати кнопки для сайтів, а також створювати бланки, візитні картки та іншу поліграфію.

  Спочатку в пакеті ЗА переважає величезна кількість шаблонів емблем практично для будь-якої сучасної галузі діяльності.

  Крім цього, для кожного логотипу розроблено кілька варіантів первинного дизайну, який згодом можна відредагувати на свій розсуд.

  Вибір складається з наступних категорійTOP-3 программ для создания логотипов

 • технології;
 • фінансування;
 • роздрібна та оптова торгівля;
 • освіта і наука;
 • туризм;
 • спорт;
 • продукти і гастрономія.
 • Щоб розпочати роботу, досить відкрити додатки, у вікні якого з'явиться бібліотека з шаблонами. Виберіть потрібний клацанням і чекайте, поки він з'явиться у полі для редагування.

  Щоб змінити окремий елемент, просто виділіть його. Таким чином змінюється шрифт, картинка і задній фон. Головне, щоб цей самий шрифт підтримував кирилицю, інакше у вас будуть суцільні ієрогліфи.

  Щоб розробити логотип з нуля, при відкритті програми закрийте бібліотеку. Потім перейдіть в меню з об'єктами (object) та виберіть нове зображення зі складу готових рішень AAA Logo.

  Цей шаблон можна редагувати по висоті, ширині, повернути навколо своєї осі, або ж відобразити по горизонталі/вертикалі. Крім цього, йому можна змінити колір, фактуру і розмір.

  Картинку можна вільно переносити в межах робочого полотна. Примітно, що ви можете з таким же успіхом можете використовувати власні картинки.

  Готові логотипи зберігаються як у растрових (jpg, png, psd), так і в векторних (eps, svg, pdf) формати з високою роздільною здатністю в 300-600 DPI.

  повернутися до меню ^

  Sothink Logo Maker

  TOP-3 программ для создания логотипов

  Цей продукт, мабуть, можна віднести до професійних програм для створення логотипів.

  По-перше, інтерфейс і робоча панель просто рясніє різними ефектами і налаштуваннями.

  По-друге, зробити тут можна практично все, починаючи банальної візитівкою з ім'ям і прізвищем, і закінчуючи шедевром із застосуванням декількох типів градієнта, вишуканим шрифтом і іншими прийомами графічного редактора.

  При відкритті ми потрапляємо на робочу область, іменовану полотном. Якщо не експортувати завантажені зображення, які є у вас на комп'ютері, то вся робота зводиться до чаклунства з векторними шаблонами і китицями.

  У комплект включено понад 400 готових заготовок, не рахуючи окремих елементів, які можна змінювати до невпізнання.

  Перемістіть об'єкти, обертайте, варіюйте за розміром. Тут все це вітається без будь-яких обмежень. Якщо шаблонів, або кистей на полотні кілька, виділіть та відправте його куди заманеться.

  Робота з текстом порадує як новачків, так і досвідчених редакторів, які люблять різні хитрі і розумні прийоми.

  Крім цього, можна задавати планування зображення. Якщо ви хочете, наприклад, винести вперед логотип, а в якості фону на задньому плані зробити розмитість або гарний краєвид, просто скористайтеся відповідним режимом в меню.

  Потрібно згрупувати об'єкти за будь-якою ознакою? Не проблема. Виділіть кожен, утримуючи Shift, і викличте правою кнопкою миші контекстне меню, а саме пункт угруповання.

  Тепер при перетягуванні буде змінюватися положення не одного елемента, а всієї групи. Розгрупування проводиться з точністю до навпаки.