Як очистити історію в Яндекс.Браузері?


kak-udalit-istoriyu-v-yandeks-brauzere-na-kompyutere

Як ви знаєте, в браузерах зберігається історія переглядів сайту. Здавалося б, що тут такого? На ділі ж вчасно не віддалена історія може призвести до вельми сумних наслідків. Тому сьогодні я буду розповідати, як видалити історію відвідувань в Яндекс.Браузері.

Запускаємо інтернет-оглядач. У верхній частині вікна є кнопка з трьома смужками. Натискаємо на неї, в меню вибираємо «Історія», а потім - ще раз «Історія», як показано на скріншоті.

Перед вами відкриється історія переглянутих сайтів. У правій частині цього вікна є кнопка «Очистити історію...» - клацніть по ній.

Відкриється вікно. В ньому виберіть перші два пункти, хоча можна один, а можна все відразу за вашим бажанням. Вкажіть, за який час потрібно видалити історію, наприклад, одна година. Потім натисніть «Очистити історію».

Історія очищена. До речі, відкрити вікно можна і простішим способом - натисніть сполучення клавіш CTRL SHIFT DELETE.

Як очистити історію в Яндекс.Браузер на Android?

Якщо ви використовуєте планшет або телефон на базі Android, видалити історію з мобільного Яндекс.Браузера буде нітрохи не складніше. Ймовірно, це ж схема підходить для пристроїв iPhone/iPad (на поточний момент немає можливості перевірити).

Запустіть програму. У правому верхньому куті натисніть на кнопку у вигляді трьох точок. У меню, виберіть «Налаштування».

У налаштуваннях знайдіть підрозділ «Конфіденційність» і натисніть «Очистити дані».

Виберіть потрібні дані (в нашому випадку треба поставити галочку поруч з пунктом «Історія»). Потім натисніть «Очистити дані».

Історія буде очищена.