Як налаштувати чутливість миші?


kak-nastroit-chuvstvitelnost-myishi

Кожному з властива певна швидкість руху курсору миші. Однак я помітив, що який би швидкість була, до неї все одно звикаєш через деякий час. Правда, це може тривати як один день, так і декілька тижнів. Для того, що б не мучити себе, у будь-якій операційній системі існує можливість регулювати чутливість миші. Саме про це я і хочу вам розповісти.

В першу чергу нам необхідно потрапити в розділ з параметрами мишки. Для цього зайдіть в панель керування, натиснувши на кнопку «Пуск».

Потім виберіть розділ «Миша.

Перед вами відкриється невелике вікно з настройками. У діалоговому вікні вибираємо вкладку «Параметри покажчика». У верхній частині панелі знаходиться пункт під назвою «Переміщення». Тут же можна побачити невеликий повзунок з написом «Визначте швидкість руху покажчика». Почніть рухати повзунок в ту або іншу сторону для зміни параметра. Якщо ви рухаєте повзунок ліворуч, то швидкість руху курсору зменшується, а якщо праворуч, то, відповідно, збільшується. Не забудьте натиснути на кнопку ОК по закінченні даного процесу.

Обов'язково поставте галочку поруч з пунктом «Включити підвищену точність установки покажчика». У такому разі переміщення курсору відбувається набагато більш точно.

Серед інших підрозділів вас може зацікавити вкладці «Кнопки миші». Тут ви можете обміняти призначення лівої та правої кнопки. Це функція може знадобитися, наприклад, тим людям, які частіше користуються лівою, а не правою рукою.

Куди цікавіше пункт «Швидкість виконання подвійного клацання». Що це взагалі таке? Даний параметр говорить про те, як швидко вам необхідно робити подвійний клік по папці (або піктограмами), що б вона відкрилася. Цей параметр дуже важливий для людей, що користуються комп'ютером зовсім недавно - якщо швидкість виконання подвійного клацання висока, то користувач часто просто не встигає зробити цей самий подвійний клік і папка, у нього просто не відкривається. Чим нижче швидкість переходу, тим повільніше ви можете натиснути на праву кнопку мишки при відкритті папок або запуску програм. Протестувати швидкість кліка можна прямо в цьому вікні натисніть на жовту папку. По закінченні процесу натисніть ОК.

Вкладка «Коліщатко» дозволить вам відрегулювати прокручування рядків при одному повороті. За замовчуванням один поворот колеса прокручує три рядки і цього цілком достатньо, але комусь може не вистачити. Це теж своєрідна чутливість миші, яка дозволяє швидше і зручніше працювати з цим пристроєм.

Ось, власне, і все. В принципі, процедура налаштування нескладна, проте може зайняти деякий час, оскільки добитися ідеальних параметрів з першого разу дуже важко. Все приходить з досвідом.

P. S. До речі, зараз на ринку зустрічаються мишки, які дозволяють регулювати чутливість за допомогою пари кнопок, розташованих на корпусі пристрою. Як правило, це ігрові і досить дорогі миші.

P. P. S. Описаний процес підходить для будь-якої версії Windows, включаючи Windows 7, Vista, XP, 8.