Як відкрити файл apk на комп'ютері?

Буває скачаєш з інтернету який-небудь файл, а він має незрозуміле розширення і взагалі невідомо якою програмою можна відкрити його. При спробі запустити файл виникає наступне вікно, яке пропонує обрати потрібну для цього програму.

файл apk на компьютереАле оскільки Ви могли раніше не стикатися з такими файлами можливо, це вікно особливо то і не допоможе в цій ситуації. Але що робити? Адже може трапитися така ситуація, що іншої альтернативи в інтернеті немає і потрібно розібратися як відкрити файл apk. У цьому випадку може дуже сильно допомогти спеціальний сайт, про який і піде мова нижче.

Відкриваємо файл з розширенням. апк, на своєму комп'ютері

Припустимо, Ви завантажили з мережі файл і у нього виявилося розширення apk. Як дізнатися, яка програма потрібна для того, щоб відкрити його? Для цих цілей скористаємося спеціальним сервісом. За його назви можна зрозуміти, що він якраз призначений для визначення якими програмами відкривати різні файли. Щоб визначити, що ж це за файл, достатньо просто ввести його розширення в рядок пошуку і натиснути на кнопку «Знайти».

kak-otkryt-android-fajl-2Далі, в результатах пошуку, можна побачити всю необхідну інформацію за даним типом розширення файлів та які програми можуть їх відкривати.


kak-otkryt-android-fajl-3Дивимося результат — файли з розширенням apk, являють собою програми для операційної системи Android. Але далі можна побачити, що такі файли можуть відкриватися і на Windows за допомогою спеціального додатка, або плагіна. А нижче можна почитати і саме опис цього файлу.

kak-otkryt-android-fajl-4Для відкриття подібних файлів, можна скористатися плагіном Eclipse. Що б завантажити потрібну програму, достатньо перейти по посиланню до неї у розділі «Чим відкрити...». Таким чином Ви потрапите на офіційний сайт програми і зможете звідти його завантажити на свій комп'ютер. Для зручності є можливість завантажити цю програму з нашого сайту:

Скачати Eclipse

До речі, файли з розширенням як апк, можна легко відкривати за допомогою звичайного архіватора. Для цього просто замініть розширення «.апк» на розширення «.zip». Відкривши таким чином файл можна побачити, що всередині у нього знаходяться звичайні папки і програмні файли.

kak-otkryt-android-fajl-5

Так що тепер, якщо Ви зіткнетеся з файлом, у якого буде незнайоме розширення, то вже будете знати, як визначити за допомогою якої програми можна відкрити його. На цьому все, якщо будуть виникати проблеми або заковики, то сміливо можете їх описувати в коментарях, буду радий Вам допомогти!