Як почистити куки в Опері?


kak-ochistit-kuki-v-brauzere-opera

Сьогодні я розповім вам про те, як очистити куки в браузері Opera. Оскільки останні версії браузера побудовані на вільному движку Blink, який в свою чергу був розроблений компанією Google, то процедура буде аналогічна тій, що ми використовуємо у випадку з інтернет-браузером Гугл Хром.

Перший спосіб - найпростіший. Запускаємо Оперу і натискаємо на поєднання клавіш CTRL SHIFT DELETE. З'являється вікно такого виду:

У ньому ставимо галочку поруч з пунктом «Видалити файли cookie та інші дані сайту», а трохи вище поряд зі словами «Знищити зазначені елементи за наступний період» вибираємо «З самого початку», хоча можете вибрати будь-який інший період при необхідності. Після натискаєте «Очистити історію відвідувань» і чекаєте, коли будуть видалені потрібні дані.

Другий спосіб необхідно використовувати в тому випадку, якщо перший з якихось причин не працює.

Запускаєте Opera і натискаєте на логотип браузера в лівій частині екрана. З'явиться меню. В ньому виберіть пункт «Налаштування». Або просто натисніть ALT P.

Сторінка з налаштуваннями відкрита. У лівому меню виберіть пункт «Безпека».

У верхній частині сторінки знаходиться підрозділ «Конфіденційність». Натисніть на кнопку «Очистити історію відвідувань».

Ну а далі з'явиться те саме вікно, про який йде мова вище, з допомогою якого ви можете видалити кукі.

Є і третій спосіб, але він має на увазі наявність сторонніх програм, наприклад, CCleaner. Варто ними користуватися, вирішувати вам, але який у цьому сенс, якщо куки можна видалити простим способом, що вказаний вище?