Як прибрати розрив сторінки в Ворді


У багатьох документах, нові розділи або глави починаються з нової сторінки. Це може бути обумовлено або бажанням самого автора, або вимогам до документа. Розриви сторінок можуть бути присутніми і в тому тексті, який Ви копіюєте з Інтернету.

Враховуючи, що подібне форматування підходить не всім користувачам, у цій статті розглянемо, як можна прибрати розрив сторінки в Ворді.

Щоб переконатися, що в документі розставлені саме розриви сторінок у тексті, а не символи, що йдуть підряд початку абзацу, відобразимо недруковані знаки. Для цього на вкладці Основне у групі Абзац натисніть на кнопочку «Відобразити всі символи».

Как убрать разрыв страницы в Ворде

Якщо після цього, між двома частинами тексту з'явився напис «Розрив сторінки», давайте її приберемо.

Для цього встановіть курсив перед написом і натисніть кнопку «Delete».

Розрив сторінки між частинами тексту буде видалено.

Для того щоб прибрати порожнє місце, яке вийшло з-за символів абзацу, поставте курсор в кінці першої частини тексту та натисніть Delete потрібну кількість разів.

Тепер розглянемо ще один спосіб. Він стане в нагоді в тому випадку, якщо у Вас дуже великий документ і в ньому є багато розривів сторінок, які потрібно прибрати. Скористаємося ми вбудованою функцією заміни і автозаміни в Ворді. Перейшовши за посиланням, Ви зможете прочитати докладну статтю на дану тему.

Натискаємо комбінацію клавіш «Ctrl H». Відкриється вікно «Знайти і замінити». У ньому, на вкладці «Замінити», натисніть на кнопочку «Більше».

Ставимо курсор в полі «Знайти», натискаємо на кнопку «Спеціальний» і вибираємо зі списку «Розрив сторінки». У полі з'явиться позначає символ.

Поле «Заменить на» залишити порожнім. Потім натисніть кнопку «Замінити все». Після того, як будуть прибрані всі розриви сторінок у документі, з'явиться інформаційне віконце, де буде зазначено кількість виконаних замін. Натисніть «ОК». Закрийте вікно «Знайти і замінити».

Якщо Вам не потрібно прибирати всі розриви сторінок у документі, тоді натискайте кнопочку «Знайти далі», і коли виділиться непотрібний знак розділу сторінки, натисніть кнопку «Замінити». Пройдіться так по всьому документу.

Якщо після виконання заміни, між текстом з'являються порожні рядки, прочитайте статтю: як видалити абзаци в Ворді.

Ось так, використовуючи один з описаних у статті способів, Ви можете видалити непотрібні розриви сторінок у Ворді.