Необхідне для успішного вибору хостингу


Що необхідно знати починаючому вебмастеру при виборі хостингу для свого проекту? По перше новачок повинен подумати, що необхідно проекту в даний момент і що може стане в нагоді в подальшій перспективі. Хостинг, який підійде під більшість проектів просто зобов'язаний підтримувати всі сучасні і популярні технології та мови програмування, всі популярні системи баз даних, систему управління, підтримку встановлення популярних систем управління контенту, достатньо місця для розміщення сайту, бази даних і інших файлів, грамотну технічну підтримку.


В основному, хостинг-провайдери надають обсяги дискового простору, кількість трафіку, одну або більше баз даних, систему управління контенту, виділені ip-адреси. Як додаткову послугу часто пропонують можливість реєстрації доменного імені.

Початківець веб-майстер повинен вибрати серед всіх існуючих пропозицій ідеальне співвідношення ціни-якості послуг. Якість послуг хостинг-провайдера це стабільна робота, велика кількість різних тарифних планів, гнучкість роботи, можливість зручної оплати послуг, грамотна техпідтримка, бонусні програми та знижки.

Роблячи вибір хостингу, потрібно звернути увагу на відгуки в Мережі. Відгуки скажуть про багато що. Інтернет-спільнота може багато сказати про надійній роботі, техпідтримку, якості надаваних послуг того чи іншого провайдера. Однак, не варто повністю довіряти таким відгуками.


Для новачка краще підійде віртуальний хостинг. Так, на одному фізичному сервері можна розмістити безліч різних сайтів. Однак, серед переваг віртуальних хостингів є і деякі мінуси. Тут залежність від сусідів по серверу, а також відсутність можливості встановлення різного програмного забезпечення.


Однак, для початківців не знадобиться встановлювати на сервер спеціалізовані програми, а віртуальний хостинг зможе покрити всі запити. Утримувати свої сервера набагато дорожче, ніж використовувати послуги хостинг-провайдерів.