Як дізнатися, яка пісня грала на радіо?

Рекламний блок

kak-uznat-kakaya-pesnya-igrala-na-radio

Насправді це одна з найпоширеніших проблем останніх років - ви слухаєте радіо, скажімо, за кермом автомобіля і тут починає грати мелодія, яка приводить вас в захват. Як на зло, ді-джей не повідомляє назву пісні, а вона вам запала в душу. Само собою, хочеться дізнатися, що це за композиція. Можна це зробити і якщо так, то як саме?

Звичайно, адже ми в 21 столітті живемо. Існує відразу кілька різних способів це з'ясувати. З якого почнемо? Давайте починати з найпростішого.

Спосіб №1

Існує такий чудовий портал More Radio (moreradio.ru), однією з головних фішок якого є наявність плейлистів різних радіостанцій. Чесно кажучи, радіостанцій тут стільки, що очі розбігаються.

Отже, заходимо на сайт і бачимо в меню «Плейлисти радіо». Саме цей розділ нам і потрібен. Переходимо до нього.

Тут ми бачимо список радіостанцій. Вибираємо ту, яка вам потрібна і натискаємо на значок.

Зверніть увагу, що для тих радіостанцій, поряд з якими є значок жовтого кольору, відсутній плейлист. Перейшовши за посиланням, ви побачите буквально наступне: «Плейлист закритий на вимогу правовласника.»

На жаль, якщо така напис присутній саме на тій радіостанції, яка вам необхідна, можете переходити до наступного. Якщо ж ні, то ми продовжуємо.

Припустимо, вподобана вам пісня грала на радіо «Шоколад». Відкриваємо цю радіостанцію і бачимо весь плейлист, який грав на радіо за поточний день. Більш того, ви тут зібраний плейлист за кілька місяців, якщо не років), так що ви завжди зможете знайти пісню, яка звучала по радіо! А для того, що б ви могли її прослухати, тут є іконка у вигляді телевізора, натиснувши на яку ви зможете прослухати пісню на YouTube!

Що й казати, дуже корисний сервіс.

Спосіб №2

Припустимо, що попереднім методом скористатися не змогли з тієї простої причини, що потрібного плейлиста не виявили. Тоді вам необхідно потрапити на сайт тієї радіостанції, де ви чули пісню.

Наприклад, я почув композицію на радіо NRJ. Зайти на сайт і бачу такого виду меню. В ньому мене цікавить розділ «Музика». Натискаємо на нього.

Додатково відкрилося нове меню. В ньому вибираємо розділ «Що за пісня?».

І ось тепер ми бачимо треклист - всі пісні, які крутили на радіо NRJ за останній час.

Музичний плейлист на момент написання статті можна переглянути за останні 30 днів.

Як ви зрозуміли, радіо NRJ мною було обрано лише як приклад. На сайті практично будь-якої іншої радіостанції ви завжди можете знайти треклист за останній час. Головне, не забувати, скільки саме звучала так вподобана вам мелодія.

Спосіб №3

Є ще одне дуже цікаве засіб, який допоможе вам миттєво упізнати мелодію. Для цього вам знадобиться смартфон або планшет з встановленим додатком Shazam. Так-так, це та сама програма, яка дозволяє визначати мелодії буквально на льоту.

Отже, запускаємо додаток і у верхній частині екрана бачимо логотип програми і напис «Натисни, що б розпізнати». Це ми і робимо, попередньо зробивши радіо голосніше.

Як бачимо, додаток буквально за пару секунд дізналося мелодію і показало її назву на екрані. Все правильно, це Wham! - Last Christmas, одна з найвідоміших композицій.

Крім іншого, додаток пропонує вам придбати мелодію або прослухати її. Якщо в пісні є слова, які ви побачите на екрані свого пристрою. Дуже зручно. Шкода тільки, що програма не знає рідкісні композиції.

*****

Насправді існує ще кілька досить екзотичних способів дізнатися пісню, що грала по радіо, але я впевнений на 100%, що вам вистачить і цих трьох. Успіхів.

Рекламний блок