Як дізнатися модель планшета?


kak-uznat-model-plansheta

Дивне питання, скажете ви, і будете частково ви маєте рацію. Я цю думку поділяю - як можна не знати модель планшета, яка знаходиться у тебе в руках? Але давайте не будемо забувати, що в останні роки наш ринок заповнили планшети з Піднебесної, які часто схожі між собою, а іноді і зовсім копіюють пристрою друг у друга. І потім, багато користувачів, які вперше у руках тримають планшет, навряд чи самі зможуть здогадатися, де можна знайти його назва. Тому сьогодні я розповім, як дізнатися найменування своєї моделі.

Сама процедура буде вкрай простий, але тільки в тому випадку, якщо планшет, який знаходиться у вас на руках, включений і ви можете ним користуватися. На пристрої знайдіть ярлик «Налаштування». Якщо він відсутній на робочому столі, значить, зайдіть у додатку - там він обов'язково буде присутній. Ось як він виглядає на робочому столі:

Потрапивши в налаштування, ви побачите розділ з великою кількістю пунктів. Вам необхідний пункт «Про планшетному ПК».

А вже безпосередньо тут ви побачите модель планшета, правда, без імені виробника, але по моделі ви зможете легко дізнатися фірму-виробника за допомогою пошукових систем або написи на корпусі пристрою.

Що робити, якщо номер моделі ні про що не говорить і ні Яндекс, ні Гугл нічого про нього не знають? Спробуйте знайти найменування моделі на корпусі пристрою. Як правило, вона знаходиться в нижній частині задньої кришки. Цілком можливо, що тут ви побачите зовсім іншу назву, яка допоможе «нагуглити» пристрій.

Як варіант, можна встановити додаток типу System Info for Android, яке розповість вам буквально все про вашому планшеті, починаючи від заряду батареї і закінчуючи найменуванням моделі. Але далеко не факт, що ви дізнаєтеся для себе щось нове. І, знову ж таки, планшет повинен бути включений і наго можна встановлювати додатки.

Якщо ви знаєте фірму-виробника, зайдіть на офіційний сайт компанії і спробуйте пошукати свій планшет. Упевнений, він там буде присутній. Так ви дізнаєтеся назву.

Нарешті, якщо у вас «цегла», тобто пристрій, який не працює, я рекомендую сфотографувати його та створити тему на відомому форумі 4pda.ru, де користувачі допоможуть вам знайти саме вашу модель. Або як мінімум підкажуть, де краще шукати.

P. S. Ця стаття відноситься до всіх моделей планшетів: Samsung, Acer, Asus, Lenovo, Huawei і т. д.