Як включити Flash Player, Mozilla Firefox?


kak-vklyuchit-flesh-pleer-v-mozile

Поки що обійтися без Adobe Flash Player важкувато. Наприклад, без нього неможливий перегляд відеороликів на більшості сайтів. Теж саме можна сказати і про багатьох браузерних іграх. Якщо ви користуєтеся браузером Mozilla Firefox, то запам'ятайте, що флеш плеєр у ньому відсутній, на відміну від Google Chrome. Як його включити?

Насправді доповнення у вигляді Adobe Flash Player, Mozilla не існує. Вбудовується В браузер плагін зазначеного плеєра, коли ви встановлюєте Flash Player з офіційного сайту. Тому фактично єдине, що вам необхідно зробити, це завантажити флеш-плеєр на свій комп'ютер і встановити його.

А що робити в тому випадку, якщо він вже встановлений, але браузер як і раніше не хоче програвати відеоролики? Можливо, стався крах плагіна - таке трапляється. Не переживайте. В такому випадку я рекомендую вам просто перезапустити браузер - в 99% випадків це допомагає.

У деяких випадках плагін може бути відключений, вам необхідно включити його самостійно. Для цього вам потрібно зробити наступне:

Знайдіть меню і виберіть у ньому пункт «Інструменти» - «Доповнення».

  • Перед вами відкриється сторінка, де ви можете скачати доповнення для додання своєму браузеру нового функціоналу, наприклад.
  • Зараз нас це не цікавить. Виберіть вкладку «Плагіни». Знайдіть Shockwave Flash і увімкніть його, якщо він відключений (виберіть «включати»).
  • На всякий випадок перезавантажте браузер. Перевірте працездатність плагіна, він повинен заробити.