Де знаходиться папка AppData?


gde-nahoditsya-papka-appdata

Насамперед я хотів би розповісти про те, що знаходиться в папці AppData. По суті, вона містить у собі різні налаштування програм, збереження, закладки тощо згодом розміри файлів, що знаходяться в папці, збільшуються, що в свою чергу призводить до зменшення простору на жорсткому диску. Правда, справедливості заради варто відзначити, що збільшення розмірів файлів незначне.

Зайшовши в директорію AppData, в ній ви побачите три основних папки: Roaming, Local і LocalLow. У першій містяться такі дані, як закладок браузерів, збережені в браузерах ж налаштування і т. д. В Local містяться такі дані, як, наприклад, збереження ігор або завантажені колись файли. А в останній папці містяться дані про програми, які працюють в захищеному режимі.

Що б потрапити в папку AppData, насамперед необхідно відкрити приховані файли і папки на вашому комп'ютері, оскільки за замовчуванням вони є прихованими. Як це зробити, я розповідав зовсім недавно. Тепер ви можете зайти в папку. Знаходиться вона за наступними адресами в залежності від версії операційної системи:

  • Winodws XP: C:\Documents and Settings\Ім'я користувача\Application Data
  • Winodws 7 і Vista: C:\Users\Имя користувача\AppData
  • Якщо у вас раптом нічого не виходить, не варто засмучуватися. Я пропоную вам скористатися таким способом: відкриваєте диск C і в рядок пошуку з жорсткого диска вписуєте слів AppData (для 7 і Vista) або Application Data (для XP) і натискаєте Enter.

    Через кілька секунд ви побачите відповідь на ваш запит.