Як включити wi-fi на ноутбуці в Windows 7


Wi-fi це бездротове з'єднання одного пристрою з іншим, наприклад, ноутбука з роутером. Тобто напряму вийти в Інтернет через wi-fi не вийде. Ви спочатку підключаєтеся до роутера через wi-fi роутер вже роздає Інтернет. Для тих, хто хоче детальніше про це прочитати, можете ознайомитися зі статтею «Як підключити Інтернет через роутер».

Якщо роутер у вас налаштований або, можливо ви зайшли в кафе з wi-fi zone», як це модно зараз називати, а ваш ноутбук все ще не заходить в Інтернет, давайте розберемося, як це виправити і включити wi-fi на ноутбуці.

Дивимося на панель швидкого запуску, яка знаходиться біля годинника і шукаємо там значок wi-fi:

Натискаємо на нього і дивимося, які у нас є доступні підключення. Необхідно також пам'ятати про те, що вам потрібно буде вводити пароль. Якщо ви десь в кафе, то швидше за все там пароль не встановлено wi-fi.

Тиснемо на кнопочку «Підключення» і підключаємося.

Как включить wi-fi

Можливо таке, що у вас взагалі немає значка підключення wi-fi в панелі швидкого запуску. У такому разі натискаємо на значок мережі і натискаємо на посилання «Центр управління мережами і загальним доступом»:

У віконці в лівій колонці клікаєм по посиланню «Зміна параметрів адаптера».

Дивимося на наші з'єднання і шукаємо, не вимкнено «Бездротове мережеве з'єднання»:

Якщо вимкнено, то включаємо, клікнувши правою кнопкою миші по з'єднанню і вибравши з випавшого меню відповідний пункт.

Якщо проблема все ще не зважилася, то пошукайте якусь кнопочку на ноутбуці, яка включає wi-fi. Подивіться на ряд клавіш F1-F12 і пошукайте ту, на якій намальована антенка, у мене на ноутбуці це F3. Відповідно wi-fi у мене включається комбінацією клавіш Fn F3. Клавіша Fn знаходиться в нижньому ряду біля лівого Ctrl.

Якщо проблема все ще не вирішена, то швидше за все у вас не встановлений драйвер wi-fi. Про те, як встановлювати драйвер на обладнання можна прочитати в статті «Установка драйверів до Windows 7»

Якщо у вас немає інсталяційного диска з драйверами, то просто введіть у пошуковик вашу модель ноутбука і пристрій, на яке потрібні драйвера, скачайте файл драйвера та встановіть його.

Дивимося відео по темі: