оновити Internet Explorer до останньої версії?


kak-obnovit-internet-explorer-do-posledney-versii

Браузер Internet Explorer (IE) вперше побачив світ ще в далекому 1995 році і був випущений в комплекті з операційною системою Windows. Незважаючи на те, що частка браузера зменшується відносно конкурентів, саме IE до цих пір є найпопулярнішим браузером в світі, згідно Вікіпедії. У Росії, правда, він знаходиться лише на п'ятому місці.

У колишній час IE можна було встановити навіть на такі операційні системи, як Linus або Mac, проте з деяких пір підтримка продукту була припинена. Тим не менш, на інших ОС браузер все-таки можна встановити з допомогою емуляціонной середовища WinAPI Wine.

В інтернеті можна зустріти багато страшилок, в яких розповідається про те, який поганий цей браузер IE. Чи це Так? Дивлячись, про що йде мова. Фахівці провідних компаній не раз заявляли, що даний оглядач дійсно гірше чинить опір різним шкідливим файли і ПО, а крім того, працює менш продуктивно, ніж конкуренти. Нарешті, він далеко не самий зручний для використання. За цим і не тільки причин користувачі вибирають оглядачі інших компаній і я в їх числі. Тим не менш, в нашій країні величезна кількість людей, що віддають перевагу IE і стаття, яку ви зараз читаєте, присвячена саме їм - я розповім про те, як провести оновлення даного браузера.

На поточний момент вийшла 11 версія Internet Explorer. На відміну від інших браузерів, IE поки не можна відновити безпосередньо через інтерфейс, тому першим ділом потрібно зайти на сайт компанії Microsoft за адресою http://windows.microsoft.com/ru-RU/internet-explorer/products/ie/home. Перед вами відкриється вікно, в якому у верхній частині екрана буде красуватися кнопка «Завантажити». Натисніть на неї і почнеться завантаження файлу.

Після того, як він буде завантажений, просто запустіть його.

Слідуйте всім необхідним інструкціям, що з'являються на екрані. Можливо, система попросить вас закрити всі програми, так чи інакше пов'язані з установкою браузера. Закрийте їх самостійно, після чого продовжуйте встановлення.

Вам варто також пам'ятати про те, що в залежності від версії браузера він або повністю завантажується на комп'ютер, або спочатку завантажується лише невеликий файл, який після запуску почне завантажувати необхідні файли для інсталяції з сервера Microsoft. У цьому випадку установка може трохи затягнутися, так як вона повністю залежить від швидкості вашого з'єднання.

Крім того, небезпека може чекати в самому невідповідному місці - останні версії IE не підтримують деякі версії операційних систем Windows. Наприклад, не підтримується Windows 7 без пакета оновлень SP1. Отримати його можна, включивши автоматичне оновлення ОС.

Наостанок необхідно перезавантажити комп'ютер для початку використання IE.

Варто зазначити, що останні версії цього браузера вийшли не тільки цікавими зовні, але і досить зручними. Правда, довго ними користуватися я не ризикнув, пам'ятаючи про не найприємніших словах, висловлених про це браузері.