Рамблер-поштабезкоштовна реєстрація


registratsiya-pochtyi-rambler

Ті люди, які користувалися інтернетом ще на початку нульових, напевно пам'ятають про те, що в ті далекі часи Rambler був одним з найпопулярніших пошуковиків на території нашої країни. Більш того, перші кілька років після створення в 1996 році він обіймав лідерську позицію і був абсолютно непорушним. Однак часи міняються і сьогодні «Рамблер» позиціонує себе скоріше як медіапортал, на якому присутній пошукова система. Тим не менш, це дуже функціональний сайт, де є в тому числі своя власна поштова система.

Скажу відразу, я не бачу жодного приводу для того, що б змінити пошту від Яндекса або Gmail на рамблеровскую. Чому? Ну, наприклад, можна згадати ситуацію, коли на багатьох форумах просто не можна було пройти реєстрацію, якщо у тебе пошта «Рамблер» - листи банально не доходили до адресата. Наскільки мені відомо, зараз ситуація змінилася кардинальним чином, але осад залишився. І все ж якщо у вас є якісь свої побажання і ви хочете створити поштову скриньку саме в цій системі, то ласкаво просимо - я розповім, як це зробити.

Реєстрація в пошті

Як і у випадку з іншими поштовими системами, реєстрація абсолютно безкоштовна. Так що якщо з вас вимагають відправити СМС ще перед реєстрацією, значить ви знаходитесь на відмінному від «Рамблера» сайті.

Переходимо до активних дій. Відкриваємо Rambler. Тут ми бачимо безліч новин. У самій верхній частині екрану є невелике меню, де потрібно вибрати розділ «Пошта». Натискаємо на нього.

Відкриється сторінка для проходження авторизації. Але оскільки у нас поки немає облікового запису в системі, то ми натискаємо на кнопку «Завести пошту».

Власне, сама реєстрація буде складатися з декількох кроків. На першому етапі ми вказуємо своє ім'я та прізвище. Рекомендую вказувати реальні дані, так як у випадку відсутності доступу це допоможе вам швидше його відновити.

Тут же необхідно придумати собі адресу самої пошти (нікнейм, грубо кажучи), який ви будете використовувати. Як бачите, можна вибрати один з п'яти закінчень (@rambler.ru, @lenta.ru, @autorambler.ru, @myrambler.ru і @ro.ru). Ім'я треба придумати самостійно. Якщо воно вже зайняте, то система вам про це негайно повідомить, так що треба буде придумати інше слово.

Після того, як ви підібрали ім'я поштової скриньки, переходимо до наступного етапу. Тут в першу чергу необхідно придумати пароль. Про те, як це зробити, я в найдрібніших подробицях розповідав в цій статті. Тому на всяк випадок нагадую, що пароль повинен складатися як мінімум з 12 знаків (на Rambler максимальна кількість символів в паролі - 16), серед яких латинські букви нижнього і верхнього регістра, цифри та спеціальні символи. Чим складніше пароль, тим важче буде втратити доступ до e-mail. Пароль записуємо на папірці і ховаємо його подалі від людських очей.

У цьому ж розділі вказуємо контроль питання і відповідь на нього (ці дані також записуємо на папері, так як вони можуть вам знадобитися!), запасну пошту (якщо є), стать, дату народження (краще написати реальну дату) і капчу.

Залишилося натиснути на кнопку «Зареєструватися» і все. Ви побачите перед собою таку картинку:

Тепер можемо користуватися поштовою скринькою на свій розсуд.

Як перевірити пошту?

Здійснюємо такий простий трюк: заходимо на Rambler, у верхньому меню вибираємо розділ «Пошта», вводимо логін і пароль і натискаємо «Увійти». Ви успішно увійшли в поштову скриньку. Вітаю.

З усіх питань по темі звертайтеся через коментарі.