Як відключити залипання клавіш у Windows 7, 8, 8.1, 10

Рекламний блок

У всіх версіях Windows, починаючи з XP, присутня функція залипання клавіш. Безперечно, для деяких користувачів вона буде корисна: Ви новачок, і тільки освоюєте роботу за комп'ютером, або будь-яка інша причина, по якій людина не може одночасно натискати декілька клавіш.

Але якщо Ви звичайний користувач, який звик працювати за комп'ютером в нормальному режимі, то дана функція не потрібна. Крім того, тим, хто грає в ігри або багато друкує, вона може навіть заважати. Наприклад, буде з'являтися вікно з пропозицією включити залипання, при п'ятикратному натисканні Shift. А коли цей режим включений, система видає характерний писк, при натисканні на певні клавіші.

Тому давайте розберемося, як можна відключити залипання клавіш у Windows. Для всіх версій операційної системи, потрібно виконати практично однакові дії. Показувати буду на прикладі Windows 7.

Відкриваємо меню «Пуск» і заходимо в «Панель управління».

Как отключить залипание клавиш в Windows

Тут ставимо в поле перегляд «Великі значки» і шукаємо пункт «Центр спеціальних можливостей».

Тепер знайдіть в списку пункт «Полегшення роботи з клавіатурою» і клацніть по ньому.

Як бачите, галочки в пунктах «Включити залипання клавіш» і «Включити фільтрацію введення» не стоять, але це значить, що вони просто не активні в даний момент. Якщо галочки стоять – заберіть їх.

Щоб повністю відключити залипання клавіш, натисніть «Налаштування залипання клавіш».

В наступному вікні потрібно прибрати галочку з поля «Включати залипання клавіш при п'ятикратному натисканні клавіші Shift». Натисніть «Застосувати» і «ОК».

Точно також зайдіть в «Налаштування фільтрації вводу». Приберіть галочку з пункту «увімкнути фільтрації вводу при утриманні правої клавіші Shift більше 8 секунд».

Відкрити вікно «Полегшення роботи з клавіатурою», можна й іншим способом: натисніть Shift 5 разів поспіль, і в наступному вікні перейдіть за запропонованою посиланням.

Після того, як Ви приберете галочки з описаних пунктів, віконце, що на картинці вище, з'являтися більше не буде, при випадковому стягнення або натискання клавіші Shift. А це і буде означати, що у Вас вийшло прибрати функцію залипання клавіш на комп'ютері.Рекламний блок