Як зателефонувати до оператора Білайн?


kak-pozvonit-operatoru-bilayn

Ви напевно пам'ятаєте, що я вже розповідав на сторінках сайту про те, як додзвонитися до служби підтримки стільникового оператора. Тільки якщо раніше мова йшла про компанії МегаФон і МТС, то сьогодні я хотів би розповісти про ще одного оператора з так званої "великої трійки". Так-так, мова піде про компанії Білайн.

Насправді додзвонитися в компанію зовсім нескладно. Вам всього лише необхідно запам'ятати простий номер - 0611. Запам'ятайте також і те, що дзвонити на нього можна тільки в тому випадку, якщо ви користуєтеся зв'язком компанії Білайн. Тобто якщо у вас в руках телефон, в який вставлена sim-картка компанії МегаФон або МТС, у вас просто не вийде додзвонитися.

Після того, як ви наберете вказаний номер, ви почуєте автовідповідач. Він створений для того, що б користувачі могли самостійно знайти відповіді на свої питання. Наприклад, якщо ви запитуєте баланс, набравши USSD-команду *100# і при цьому вам не приходять дані, ви можете набрати вказаний номер і з допомогою автовідповідача дізнатися баланс свого особового рахунку, не чекаючи відповіді оператора. Це зручно, оскільки ви значно економите свій час. Взагалі, до оператора є сенс звертатися тільки при дійсно важливих і незрозумілих питаннях, які у вас можуть виникнути. Наприклад, ви хочете підключити послугу, яка з допомогою тієї ж USSD-команди не хоче підключатися.

Після того, як ви прослухаєте автовідповідач і відповідь на ваше питання не буде знайдений, вас з'єднають з оператором. Правда, з'єднання може зайняти час, правда, невелика - зараз середній відповідь оператора становить всього кілька хвилин, хоча в годину пік воно може збільшуватися. Після з'єднання ви можете розповісти про свою проблему.

ВАЖЛИВО! При підключенні або відключенні послуг оператор зобов'язаний упевнитися в особистості. Для цього він може запитати ваші ім'я та прізвище, номер і серію паспорта, а в деяких випадках - кодове слово, якщо воно існує. Тому обов'язково візьміть паспорт в руки перед дзвінком, що б потім не бігати і не шукати його.

Якщо ви використовуєте міський телефон або сім-карту іншого оператора, то ви завжди можете скористатися безкоштовним номером 8 800 700-06-11. Він хороший тим, що на нього ви можете дзвонити з будь-якого регіону Росії безкоштовно, за винятком тих випадків, коли перебуваєте в роумінгу.

Для абонентів, які проживають в Москві і Московській області, існує ще один номер - 7 495 974-88-88. Правда, за дзвінки на нього з мобільного телефону буде стягуватися плата, пам'ятайте про це.

Якщо ваше питання нескладний, то замість дзвінка я можу порекомендувати вам скористатися електронним помічником на головній сторінці офіційного сайту компанії Білайн. Він знає відповіді на більшість ваших абонентів питань. Штука дуже зручна і не потрібно «висіти» на телефоні.