Як настроїти панель швидкого запуску в Windows XP


Панель швидкого запуску – це перша панелька праворуч біля кнопки «Пуск». На ній дуже зручно розміщувати часто використовуються ярлики, а також ярлик «Згорнути всі вікна».

Панель быстрого запуска

Якщо у вас пропала панель швидкого запуску або вона взагалі поки не відображається необхідно зробити наступне. Правою кнопкою миші натискаємо на порожньому місці панелі завдань і вибираємо пункт «Властивості».

Далі у вікні ставимо галочку навпроти пункту «Показувати панель швидкого запуску».

Ще один спосіб змусити відображатися панель швидкого запуску – це клікати знову на порожньому місці панелі завдань, вибрати пункт «Панелі інструментів» і поставити галочку навпроти пункту «Швидкий запуск».

Як розширити панель швидкого запуску. Якщо в панельці з'являється більше трьох ярликів її доцільніше буде розширити, щоб усі додані ярлики було видно відразу. Для цього натискаємо правою кнопкою миші на порожньому місці панелі завдань і прибираємо галочку навпроти пункту «Закріпити панель завдань».

Біля панелі швидкого запуску з'являються роздільники з обох сторін. Тягнемо мишкою крайній правий роздільник праворуч, як показано на картинці:

Тепер у нас видно всі ярлики на панелі швидкого запуску.

Натискаємо правою кнопкою миші на панелі задач і ставимо назад пташку «Закріпити панель завдань».

Як додавати і видаляти ярлики з панелі швидкого запуску. Для того, щоб додати ярлик його достатньо мишкою перетягнути прямо на панельку. Для того щоб видалити ярлик необхідно прямо по ньому клікнути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Видалити».

На цьому все, я показав основні аспекти, пов'язані з панеллю швидкого запуску. Сподіваюся все було зрозуміло.