Візуальні закладки Яндекса для Mozilla Firefox


У наш час практично кожна людина має доступ до інтернету і користується ним кожен день, щоб подивитися погоду на найближчі дні, новини, прем'єри фільмів. Та щоб перейти на звичний сайт, потрібно ввести його назву в рядок або вибрати його зі списку збережених раніше закладок. Погодьтеся, це не завжди буває зручно.

Використання візуальних закладок полегшить це завдання. З'являються вони, при відкритті нової вкладки в браузері. З їх допомогою Ви маєте швидкий доступ до відвідуваних сайтів, які представлені у вигляді мініатюр.

Щоб інсталювати візуальні закладки Яндекса для Mozilla Firefox для початку необхідно завантажити файл розширення, який так і називається - візуальні закладки для Mozilla Firefox. Пишемо відповідний запит у пошуковій системі Яндекс. Потім тиснемо на кнопку «Встановити».

Визуальные закладки Яндекса для Mozilla Firefox

Відкривається нова вкладка Візуальні закладки. Читаємо інформацію, перегортаємо до кінця і тиснемо «Встановити».

Може з'явитися інформаційне віконце наступного виду, тиснемо «Дозволити».

Далі Яндекс пропонує три доповнення, якщо в подальшому Компонент "Елементи Яндекса" і Яндекс.Радник не знадобляться, їх можна вимкнути. Але зараз тиснемо «Встановити».

Тепер перезапускаємо Firefox.

Далі заходимо в Меню браузера і тиснемо на кнопку «Доповнення».

У наступному вікні відобразиться список доповнень, в якому є три нових, щойно встановлених. Наприклад, мені не потрібен Яндекс.Радник, тому сміливо тисну «Видалити». Якщо Ви сумніваєтеся і, можливо, захочете використовувати у подальшому це додаток, виберіть «Вимкнути» і перезапустіть браузер.

Установка візуальних закладок завершена. Тепер розглянемо деякі налаштування.

Для відкриття візуальних закладок натискаємо на плюсик ВГОРІ, тобто відкриваємо нову вкладку.

Сторінка буде мати вигляд, як на картинці нижче: візуальні закладки представлені у вигляді матриці, вони зберігають посилання на сайт і виконані у вигляді логотипу сайту з відповідним заголовком.

Далі в правому нижньому кутку натискаємо «Налаштування». Тут можна вибрати кількість закладок, які будуть з'являтися при відкритті нової вкладки, і фон. Потім тиснемо на кнопку «Інші параметри».

Тут можна вибрати вид закладок, зробити візуальні закладки стартовою сторінкою, яка буде завантажуватися при відкритті браузера. Якщо Ви хочете, щоб вгорі вікна відображалася пошукова рядок і панель закладок, ставимо галочки навпроти цих пунктів.

У стандартних налаштуваннях матриця візуальних закладок формується з найпопулярніших сайтів. Мініатюрки можна поставити в будь-якому порядку, для цього, просто натискаємо по обраної закладці лівою кнопкою миші і, не відпускаючи кнопки миші перетягуємо зображення в потрібний квадрат. Для додавання закладки натискаємо на відповідну кнопку в правому нижньому кутку.

Потім вибираємо сайт із запропонованих: популярні, нещодавно відвідані, або самостійно вводимо адресу сторінки. Тиснемо по ньому лівою кнопкою миші, і він з'являється в матриці.

Для зручності внизу на сторінці візуальних закладок є кнопки для швидкого переходу до закритих вкладок, завантаженнях, закладок, історії.

При наведенні курсору на миниатюрку в правому верхньому куті з'являються три значка. Перший закріплює закладку, щоб при додаванні нових закладок, закріплена залишалася на місці.

Другий, у вигляді шестерні, необхідний для зміни сайту, на який буде вести дана закладка.

За допомогою третього, можна видалити закладку.

Видалення або вимкнення візуальних закладок в Меню браузера вибираємо «Доповнення», зображення було представлене раніше. І навпаки доповнення «Візуальні закладки» натискаємо кнопку «Видалити» або «Вимкнути». Потім перезапускаємо браузер, після чого розширення буде видалено з Mozilla Firefox.

Що таке візуальні закладки Яндекса для Mozilla Firefox ми розібралися, як їх встановити, налаштувати і, при бажанні, видалити з Вашого комп'ютера.

А також дивимося відео по темі: