Скидання налаштувань Windows 8


Скидання операційної системи Windows 8 до заводських налаштувань якщо знадобиться: комп'ютер почав працювати некоректно, в результаті встановлених програм; почалися збої; з'явилися віруси; Вам потрібно продати чи віддати комп'ютер іншій людині. Тому давайте розберемося, як скинути параметри Windows 8.

Наведіть курсор мишки у правий кут екрану і викличте бічну спливаючу панель. Тепер потрібно перейти в розділ «Параметри».

Сброс настроек Windows 8

Клацніть мишкою по кнопці «Зміна параметрів комп'ютера».

У списку виберіть пункт «Загальні».

Тут пропонується два варіанти для скидання налаштувань операційної системи: «Відновлення ПК без видалення файлів» і «Видалення всіх даних і переустановка Windows».

Перший варіант – «Відновлення ПК без видалення файлів» – передбачає, що система скинеться до заводських налаштувань, але при цьому будуть збережені всі файли користувача: «Мої документи», «Мої відеозаписи», додатки, встановлені з Магазину Microsoft. Видалено програми, встановлені з диска або з Інтернету. Список видалених програм буде збережено у файлі на робочому столі.

Цей варіант відмінно підійде, якщо виникли збої в роботі операційної системи. Натисніть на кнопочку «Почати», і з'явиться наступне повідомлення. Натискаємо «Далі».

Якщо у Вас з'явиться повідомлення «Вставка носія», то потрібно буде вставити в дисковод або USB-порт диск або флешку, з яких Ви встановлювали операційну систему.

Потім з'явиться повідомлення, що «Все готове до відновлення ПК», натисніть «Оновити». Комп'ютер перезавантажиться і почнеться відновлення системи. Після цього, операційна система завантажиться, а на робочому столі з'явиться файл «Віддалені програми».

Другий варіант – «Видалення всіх даних і переустановка Windows» – видалить всі дані з комп'ютера і перевстановить операційну систему. Причому тут можна вибрати форматування або тільки системного диска, або всіх дисків.

Цей спосіб підійде для тих, хто хоче продати свій комп'ютер або ноутбук. При цьому ваші особисті дані не потраплять до чужої людини.

Натисніть на кнопку «Почати», на екрані з'явиться наступне повідомлення. Тут натисніть «Далі».

У комп'ютер повинен бути вставлений диск або флешка. Якщо Ваш жорсткий диск поділений на декілька розділів, то можна вибрати з яких розділів видалити файли: системного або всіх.

Тепер виберіть або Просто видалити мої файли – файли будуть видалені з обраного розділу жорсткого диска, або Повністю очистити диск» файли будуть видалені, а їх відновлення після цього буде практично неможливим, таким чином, можете бути спокійні – ніхто не дізнається про Вашу особисту інформацію.

Натисніть кнопку «Скинути», виконається перезавантаження комп'ютера і система буде скинута до заводських налаштувань.

Ось за допомогою таких нескладних способів, можна скинути Windows 8 до заводських налаштувань, і отримати свій комп'ютер або ноутбук в тому ж стані, в якому він був при першому запуску Windows.