Як позбутися від webalta в Windows 7?


Що таке webalta? Це пошукова система, яка в загальному користується популярністю із-за того, що пускає своє коріння глибоко в реєстр, у налаштування браузерів і змінює домашню сторінку з встановленою особисто вами на http://www.webalta.ru/. Це суперечить всім правилам і, виходить, що це вже вірус, а не пошукова система. Вся суть в тому, що звичайна заміна домашньої сторінки не допомагає, тому що ця вэбальта все одно відкривається.

Тому я в цій статті вирішив показати, як позбавитися від webalta раз і назавжди, якщо у вас встановлена операційна система Windows 7.

Саме основне – це почистити реєстр. Відкриваємо редактор реєстру, для цього тиснемо кнопку «Пуск» і в рядку пошуку пишем regedit. Клікаємо по відповідному результату.

Как избавиться от webalta

Потрапляємо в редактор реєстру, тиснемо «Правка – Знайти»:

У рядку пошуку вводимо «webalta» і тиснемо на кнопку «Знайти далі».

Якщо пошук знайшов якийсь параметр, то видаляємо і продовжуємо пошук за допомогою клавіші F3. Якщо ще щось знайшлося, то також видаляємо і так продовжуємо до тих пір, поки повністю не очистіть реєстр.

Після того, як очистили реєстру необхідно видалити всі ярлики всіх браузерів з панелі швидкого запуску, а також з робочого столу.

Після видалення ярликів шукаємо папки, куди у вас були встановлені браузери. Вони, швидше за все, знаходяться в папці Program Files, адже туди за замовчуванням встановлюються всі програми. Знаходимо exe-файли браузерів, робимо з них нові ярлики (правою кнопкою миші по файлу «Створити ярлик»). Після цього перетягуємо знову створені ярлики назад на робочий стіл.

Це робиться у зв'язку з тим, що пошуковик Webalta хитрими шляхами прописується безпосередньо в налаштування самого ярлика. Тому і доводиться видаляти старі ярлики і створювати нові.

Останнім етапом у нас йде заміна домашньої сторінки, ставимо знову те, що нам потрібно. Як змінити домашню сторінку в популярних браузерах.

Якщо вам необхідно позбутися від webalta в Windows XP, то про це я написав на своєму іншому сайті в статті «Як видалити webalta з комп'ютера».