оновити Mozilla Firefox до останньої версії?


kak-obnovit-brauzer-mozilla-firefox

Сьогодні я вирішив розповісти вам про те, як оновити свій улюблений браузер. Зараз я розповім тільки про «Мозилле», а про інших браузерах ми поговоримо дещо пізніше. Отже, навіщо взагалі потрібно оновлювати браузер? Вся справа в тому, що розробники постійно модифікують свою продукцію, закривають «дірки» в більш ранніх версіях, намагаються робити свої програми більш зручними для користувача... У теж час ви повинні не забувати про те, що модернізація часто зачіпає інтерфейс і в ньому щось може змінитися, причому не в кращу для вас сторін - про це не варто забувати перед тим, як встановити більш свіжу програму.

Перший спосіб: самостійне оновлення Мозилы

Припустимо, ви користуєтеся Mozilla Firefox з незапам'ятних часів і жодного разу не бачили, що б браузер автоматично оновлювався. У такому випадку необхідно провести процедуру самостійно. Для цього потрібно відкрити інтернет-браузер. У верхній частині програми знаходиться розділ меню «Довідка», натиснувши на який треба обрати підрозділ «Про Firefox». З'явиться ось таке віконце:

Програма з'єднується з сервером і говорить про те, що з'явилася вийшла нова версія браузера. Необхідно натиснути на кнопку «Оновити до ...».

Система автоматично завантажить оновлення і попросить перезавантажити браузер. Натисніть на кнопку «Перезапустити Firefox для поновлення».

Якщо у вас є плагіни, встановлені разом з Firefox, вони будуть оновлюватися автоматично. Проте якщо так сталося, що автоматичне оновлення плагінів все ж було відключено, тоді зайдіть в розділ «Інструменти» - «Доповнення» - «Плагіни». Тут ви побачите значок шестерінки, на який потрібно натиснути. З'явиться таке меню:

Як бачите, у мене вже стоїть галочка поруч з пунктом «Автоматично оновлювати доповнення». Якщо у вас її немає, обов'язково поставте її. Крім того, прямо в цьому ж меню у вас є можливість перевірити наявність оновлень для встановлених плагінів і тут же завантажити нові версії.

Процес дуже легкий, не чи правда?

Другий спосіб: автоматичне оновлення

Якщо ви тільки що вперше у своєму житті вирішили завантажити «Мозиллу» на свій комп'ютер, то за замовчуванням браузер буде автоматично оновлюватися. Якщо програма вже встановлена, ви можете налаштувати оновлення самостійно, благо, робити це неважко.

Знову звертаємо увагу на меню у верхній частині програми. Вибираємо розділ «Інструменти» - «Налаштування» - «Додатково» - «Оновлення». Ставимо галочки, як показано на скріншоті («Автоматично встановлювати оновлення...») і натискаємо ОК. У такому разі оновлення браузера буде відбуватися автоматично у фоновому режимі.

Також ви можете поставити галочку поруч з пунктом «Перевіряти наявність оновлень, але дозволяти мені вирішувати, чи встановлювати їх чи ні». В такому випадку ви будете бачити повідомлення про те, що вийшла нова версія програми, але встановлюватися вона не буде (тільки за вашим бажанням). Однак не забувайте про те, що це може згубно позначитися не тільки на безпеку браузера, але і всього комп'ютера одночасно.

З'явилися питання по темі? Запитуйте і не соромтеся ??