Як видалити відправлене повідомлення Вконтакті?


kak-udalit-otpravlennoe-soobshhenie-vkontakte

Вконтакті не стоїть на місці, це проект, який постійно модернізується, не дарма ж над ним працює цілий штат першокласних фахівців. Інша справа, що не всі рішення, застосовані ними, влаштовують користувачів. Втім, остаточні рішення про це приймаються вищим керівництвом, в тому числі самим Павлом Дуровим, творцем головної соціальної мережі країни.

До чого це я розповідаю? Справа в тому, що деякі популярні проекти, на яких існує можливість листуватися з іншими користувачами, надають одну дуже цікаву послугу - якщо раптом ви написали щось іншій людині і не хочете, що б він прочитав повідомлення достатньо буде його видалити з свого облікового запису і воно тут же пропаде у співрозмовника. На превеликий жаль (чи радості), ВК такої можливості немає і, судячи з рішенням Дурова, ніколи не буде. Такої політики дотримуються дуже багато проектів. Мовляв, написав що-небудь неприємне? Що ж, молодець, сам винен, будеш думати в наступний раз. Так що як би вам не хотілося, але видалити це повідомлення ніяк не вийде.

На деяких сайтах пишуть, що, нібито, єдиний спосіб рішення - це зайти на сторінку користувача, кому адресовано написане вами, і руками видалити текст. Ось тільки проблема полягає в тому, що доступу до аккаунту вам ніхто не дасть, а за його злом можна отримати цілком реальний термін. Так що якщо раптом зважитеся на цей божевільний крок, гарненько подумайте, які проблеми це вам обіцяє.

Від себе ж можу дати єдина порада - перед тим, як відправляти повідомлення з викривальної або просто недоброю інформацією, гарненько подумайте, чи не відгукнеться це вам у майбутньому?