Як прибрати панель завдань Windows 7

Рекламний блок

Проаналізувавши деяку статистику, я прийшов до висновку, що багатьом людям заважає панель задач операційної системи Windows. Тому в цій статті я вирішив показати, як прибрати або приховати панель завдань Windows 7. Для тих, хто не знає, що це таке, панель завдань – це довга панель, розташована в нижній частині (зазвичай за умовчанням) робочого стола. На ній розташовані часто використовуються, а також запущені в даний момент програми, а також програми швидкого запуску, годинник, значок стану мережі і т. д. Дивимось скріншот:

Как убрать панель задач в Windows 7

Приховуємо панель завдань стандартними засобами Windows 7

Натискаємо правою кнопкою миші по панелі завдань і вибираємо пункт «Властивості»:

У вкладці «Панель завдань» ставимо галочку навпроти пункту «Автоматично приховувати завдань», а потім натискаємо «Застосувати» і «ОК»

Тепер панель зникне і буде з'являтися тільки при наведенні курсору миші на те місце, де вона була.

Якщо панель часом почне глючити і не зникати, то цю проблему можна вирішити, перезапустити процес explorer.exe. Для цього клікаєм правою кнопкою по панелі і вибираємо пункт «Запустити диспетчер завдань».

Переходимо у вікні на вкладку «Процеси» і натискаємо правою кнопкою по explorer.exe, вибираємо пункт «Завершити процес».

Після виконання цих маніпуляцій все повинно запрацювати.

Як прибрати панель завдань за допомогою програми Taskbar Hider

Зробити це дуже просто. Качаємо дану програму (завантажити Taskbar Hider), розпаковуємо архів і запускаємо. У нас відразу запускаються установки. Єдине, що тут можна встановити – це гарячі клавіші, за допомогою яких ми будемо звертати панель швидкого запуску. Я так і залишаю Win X:

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок