Як відключити інтернет на Теле2?


kak-otklyuchit-internet-na-tele2

Сьогодні мобільним інтернетом пропонують скористатися абсолютно всі оператори. Воно й зрозуміло - за інтернетом майбутнє. Якщо раніше за вихід в інтернет нам доводилося платити дуже дорого (наприклад, вартість одного Мб становила 5-10 рублів), то сьогодні можна користуватися безлімітними тарифами. Ну як безлімітними - ліміт, звичайно ж, є, але він настільки великий, що його цілком вистачає для вільного спілкування в мережі.

Однак з кожним з нас може виникнути ситуація, коли необхідно терміново відмовитися від доступу в мережу. Причин може бути багато і ось одна з них - ви купили телефон своїй дитині і він без кінця заходить на різні сайти. Крім того, відключення інтернету може знадобитися в тому випадку, якщо ви виїхали за кордон (ціни на інтернет в роумінгу можуть бути захмарними). Словом, це не настільки важливо.

Сьогодні ми будемо вчитися, як відключати інтернет у мобільного оператора Tele2. Заздалегідь скажу, що зробити це простіше простого, але запам'ятати порядок дій все ж варто.

Відключаємо послугу

Отже, існує всього три можливих способи, які дозволяють вам відключити інтернет.

  • Перший спосіб. Для цього ми буде дзвонити безпосередньо в колл-центр компанії. Для цього наберіть зі свого мобільного телефону номер 611. Запам'ятайте, що безкоштовний дзвінок можливий тільки з номера Теле2! Дочекайтеся відповіді автоінформатора. Вам необхідно буде прослухати все, що говорить автоінформатор, після чого необхідно залишатися на лінії до відповіді оператора. Це може зайняти деякий час. Після з'єднання з оператором необхідно попросити відключити інтернет і приготувати паспортні дані, без яких відмовитися від послуги у вас не вийде.
  • Другий спосіб. Це займе у вас трохи більше часу. Зайдіть на сайт my.tele2.ru і пройдіть реєстрацію. Зайшовши в особистий кабінет, ви отримаєте можливість керувати своїми послугами, в тому числі підключати або відключати їх.
  • Третій спосіб. Ну і останній можливий варіант - використання USSD-команд. Правда, в цьому випадку вас чекає одна невелика особливість. Справа в тому, що Теле2, як і багато інших компаній, пропонує кілька різних тарифів. Так от, для кожного тарифу існує своя власна USSD-команда. Ось вони:
  • Безлімітна Opera Mini– *155*10#

    Інтернет з телефону– *155*30#

    Нічний безліміт– *116*8*0#

    Сподіваюся, це просте пояснення допомогло вам у вирішенні проблеми. У випадку виникнення труднощів ви можете задати своє запитання через форму коментарів під статтею.