Де краще і як відкрити електронну поштову скриньку


Оскільки я працюю в Інтернеті, то відкривати поштових скриньок, особливо останнім часом мені доводиться чимало. За час роботи у мережі природно зібрався невеликий досвід щодо того чи іншого безкоштовного поштового сервісу, яким зараз я з Вами трішки поділюся.

І так, побільшало у мене чимало поштових скриньок на Яндексі, Рамблері, Mail.ru і всі вони ніби хороші і по дизайну і по функціях, однак є один суттєвий недолік. Не всі листи доходять до поштових скриньок, відкритих у вищевказаних сервісах. Особливо це стосується листів з підтвердженням реєстрації на різних сайтах, або листів з поштових розсилок. Подібні листи або взагалі не доходять, або потрапляють в розділ «Спам».

В якому ж сервісі я рекомендую обов'язково мати одну поштову скриньку на всі випадки життя. Це Gmail – поштовий сервіс від Google. За допомогою Gmail ви зможете відкрити безкоштовний поштовий ящик в зоні com. Туди чудово доходять всі листи навіть з закордонних сайтів, та й звучить солідніше.

Для того, щоб відкрити поштову скриньку необхідно зайти на головну сторінку пошукової системи Google - http://www.google.com./ . У лівому верхньому куті ви побачите меню, в якому необхідно кликнути по вкладці Gmail.

Где открыть почтовый ящик

Знаходимо в правій колонці кнопку «Створити акаунт» і клікаєм по ній.

Как открыть почтовый ящик на Gmail

Далі заповнюєте повністю форму, вводите свої дані. Вобщем відбувається звичайна процедура створення поштової скриньки.

Бесплатный почтовый ящик в зоне com

Після того, як ви правильно все заповніть, відразу ж отримаєте доступ до Вашого нового поштової скриньки.

Дивимося відео по темі: