Значок Wi-Fi мережі на Android пристроях сірого кольору


Не одноразово чув від людей про проблему, коли після підключення до бездротової мережі, значок Wi-Fi мережі на Android пристроях сірого кольору. Але всі рядові користувачі даних пристроїв, прекрасно знають, що цей індикатор підключення повинен бути синього кольору. Напевно, головне в цій проблеми це те, що при сірому кольорі значка неможливо зайти в Google Play, він просто не працює. При спробі введення даних облікового запису Google видається помилка, яка мовить про те, що з'єднання з сервером неможливо встановити. А без Google Play, зовсім туго, не встановиш потрібний додаток, не пограєш в нову іграшку.

серый значок wi fi Пару тижнів тому на роботі, мене товариш попросив встановити на його дешевий планшет фірми Ramos кілька ігор. І як ви вже зрозуміли я зіткнувся з цією проблемою лицем до лиця, причому вперше. Як я з нею боровся і як я знайшов причини, і їх усунув розповім нижче.

Після підключення цього планшета до мережі Wi-Fi (я звичайно відразу не помітив, що індикатор бездротової мережі сірий), зайшов в додаток Google Play і почав процес авторизація, але після введення логіна і особистого пароля натиснувши на кнопку продовжити, система видає повідомлення, що вхід не можливий. А точніше, що з сервером з'єднання встановити неможливо. Далі, система Android автоматично відкриває сторінку з налаштуваннями бездротової Wi-Fi мережі.

Індикатор Wi-Fi сірого кольору, що робити?

На сторінці з налаштуваннями я помітив, що індикатор рівня сигналу чомусь сірого кольору. Спробував зайти на сайт Google через браузер – все працює, а ось в маркет так і не відкривається.


Google Play errorТрохи поламавши голову, я згадав, що такого роду проблеми можуть з'являтися з-за неправильної установки часу і дати на самому пристрої. Ви задаєтесь питанням, яким боком дата і час відносяться до цієї помилку? Адже за логікою, проблема повинна ховатися десь у самих настройках роутера роздає сигнал або в апаратній частині самого Android-пристрої.

Цей варіант з часом і датою я врахував і перевірив. Налаштування часу виявилися правильними, а ось дата, встановлена на планшеті, не відповідає дійсності, а точніше число і місяць. Не треба гадати, що я зробив, після коригування дати індикатор Wi-Fi в треї миттєво спалахнув синім кольором і відповідно заробив Google Play.

Сірий Wi-Fi? Виправимо.

Після вдало вирішеної проблеми з мережею я вирішив поділитися інформацією на сайті, попередньо повернувши некоректну дату і час, і поетапно створив скріншоти для більш наочного прикладу.

Робив я дану процедуру наступним чином. Тапа пальцем на трей (де індикатори батареї, час відображення і т. д.), в сплывшем меню вибираємо пункт «Налаштування».

Настройки androidДалі у налаштуваннях шукаємо вкладочку «Дата і час». Коректно вводимо числа відповідає вашому часовому поясу. Після цього ви можете помітити, що індикатор Wi-Fi з сірого змінився на синій. Тепер без проблем заходите в магазин додатків, скачивайте вподобане ігри і потрібні програми.