Створити колаж з фотографій онлайн — ТОП-10 сервісів


Для того щоб створити колаж з фотографій онлайн слід скористатися відповідним сервісом.

Десятки програм, що не вимагають установки громіздких дистрибутивів на комп'ютері, дають можливість обробляти фото, додаючи різні ефекти і виправляючи недоліки.

Крім того, більшість звичайних безкоштовних фоторедакторів вимагають скачування зламаних, тобто неліцензійних і, можливо, заражених вірусами програм.

Зміст:


 • Переваги використання онлайн-редакторів
 • №1. Fotor
 • №2. Fotokomok.ru
 • №3. Photocut
 • №4. Pizap
 • №5. Photovisi
 • №6. PickMonkey
 • №7. PixiSnap
 • №8. Picture2Life
 • №9. Avatan
 • №10. AnyMaking
 • Висновки

 • А онлайн-сервіси дозволяють зробити коригування зображення швидко, безпечно і якісно, зберігши його на жорсткий диск або відразу ж розмістивши в мережі.

  Создать коллаж из фотографий онлайн

  Переваги використання онлайн-редакторів


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Онлайн-редактори фотографій є хорошою альтернативою звичайним програм для роботи з графікою. При цьому у них є певні переваги:

 • Доступ з різних пристроїв. Адже сайт знаходиться в Інтернеті, а не на якомусь конкретному комп'ютері;
 • Безкоштовність більшості функцій. Платні програми теж є, але в основному мається на увазі, що за гроші користувачеві будуть запропоновані додаткові можливості;
 • Простота навігації і управління;
 • Можливість розміщення фото в соцмережі відразу ж після редагування (пропонується деякими сервісами).

 • Редактирование фото онлайн


  Редагування фото онлайн


  Серед недоліків програм можна відзначити лише порівняно невелику функціональність.

  Хоча її достатньо для створення колажів з декількох фотографій, додавання тексту на зображення і отримання в результаті редагування плакатів, віньєток і яскравих листівок.

  Також до мінусів онлайн-сервісів можна віднести необхідність в підключенні до мережі, проте в даний час це практично не є проблемою.

  повернутися до меню ^

  №1. Fotor


  Редактор fotor.com/ru, що дозволяє редагувати більшість параметрів зображення, включаючи яскравість, фон, тону, кут повороту, розміри і динамічний діапазон.

  А за допомогою додаткової функції HDR можна порівняно легко створити колаж з трьох фото, поєднавши їх на одній картинці.


  Редактор Fotor

  Редактор Fotor


  У програмі є декілька готових шаблонів в різних стилях, а також різні шрифти для надписів, смайли і забавні картинки, розділені за тематиками. Отриманий в результаті красивий колаж можна вставити в одну з пропонованих сайтом стандартних рамок.

  Єдиним недоліком Fotor є обмеження функціональності для безкоштовної версії, хоча і наявних у ній коштів достатньо для більшості користувачів.

  повернутися до меню ^

  №2. Fotokomok.ru

  Сайт «Фотокомок» працює російською мовою, що спрощує його використання в порівнянні з більшістю сервісів, на яких немає російськомовної підтримки. Серед шаблонів сервісу є безліч цікавих ефектів, фільтрів і написів.


  Редактор фото Fotokomok.ru

  Редактор фото Fotokomok.ru


  повернутися до меню ^

  №3. Photocut

  Сайт з назвою Photocut пропонує підкладки для фотоколажів з ряду шаблонів, де можна знайти і романтичний, і дитячий дизайн, включаючи мультиплікаційних персонажів, пейзажі та інші зображення. Можна завантажити фон для майбутнього колажу і самостійно.


  Редактор Photocut

  Редактор Photocut


  повернутися до меню ^

  №4. Pizap

  «Пизап» можна назвати одним з кращих російськомовних ресурсів для редагування зображень онлайн. Тут можна знайти більше 300 різних шаблонів на десятки тематик, включаючи вітальну, класичну, шкільну і навіть спортивну.

  Завдяки їх використанню, можна створити колаж з однієї, двох і більшої кількості фото, з написами будь-яким доступним шрифтом і різними ефектами.


  Редактор Pizap

  Редактор Pizap


  повернутися до меню ^

  №5. Photovisi

  Photovisi являє собою досить незвичайний ресурс, який містить понад 800 шаблонних зображень (бібліотека картинок постійно зростає), яких можна використовувати в якості підкладки для колажу.

  Ним користуються і професійні фотографи і аматори самостійної домашньої обробки сімейних знімків. Єдиний недолік – для повноцінного доступу до можливостей сайту доведеться заплатити $2 в місяць.

  Користуватися безкоштовно можна з кількома умовами – якість, максимум, 1024х768 пікс., на зображенні розміщений логотип сервісу.


  Фоторедактор Photovisi

  Фоторедактор Photovisi


  повернутися до меню ^

  №6. PickMonkey

  Picmonkey.com - досить потужний редактор, що створює колажі з фото з допомогою простих і інтуїтивно зрозумілих інструментів.

  При цьому особливо зручно користуватися ним буде жінкам і дівчатам, так як онлайн-сервіс надає можливість зробити макіяж вашого портрета:

 • Затонувати шкіру;
 • Видалити зморшки;
 • Додати засмага;
 • Пофарбувати волосся;
 • Додати тіні і помаду.

 • Сервис PickMonkey

  Сервіс PickMonkey


  повернутися до меню ^

  №7. PixiSnap

  Сервіс, що дозволяє редагувати лише одну фотографію. Однак навіть з неї можна зробити непоганий колаж. Особа, оброблене в PixiSnap з ефектами мозаїчного зображення або розкиданих окремих частин, виглядає пізнавано, але досить оригінально.


  Редактор PixiSnap

  Редактор PixiSnap


  повернутися до меню ^

  №8. Picture2Life

  Використовуючи кошти онлайн-редактора Picture2Life, можна створити і романтичний, і ділової фотоколаж з будь-якої кількості знімків. Всі зображення можна забезпечити підписами.

  При бажанні вийшло твір можна роздрукувати і отримати поштою, хоча така послуга буде занадто дорогою для вітчизняного користувача, враховуючи, що сервіс знаходиться в США. Зате вставити картинку на веб-сайт можна відразу ж з редактора.


  Редактор Picture2Life

  Редактор Picture2Life


  повернутися до меню ^

  №9. Avatan

  У простого і зручного сервісу Avatan.Ru є головне достоїнство – користуватися їм можна абсолютно безкоштовно.

  При цьому можливостей надається чимало – і різні косметичні інструменти для коригування особи, і накладаються на фото текстури, і наклейки, і навіть ефекти стилізації.  Рада! Зображення можна вставити в пропоновані тут же рамки, розмістити в мережі або використовувати для створення на цьому ж сайті колажу.
  Использование сервиса Avatan

  Використання сервісу Avatan


  повернутися до меню ^

  №10. AnyMaking

  Редактор AnyMaking володіє величезною кількістю інструментів, що дозволяють отримати навіть малюнки «з піску» і дружні шаржі. За користування сервісом не доведеться платити, а управління досить зрозуміла будь-якому користувачеві.


  Онлайн-редактор AnyMaking

  Онлайн-редактор AnyMaking


  повернутися до меню ^

  Висновки

  Користуватися онлайн-ресурсами для того, щоб створити колаж, легко і зручно. І практично завжди безкоштовно. З їх допомогою можна отримати і віньєтку, і незвичайну листівку, плакат, витративши всього кілька хвилин.

  Тоді як громіздкі і, частіше всього, що вимагають серйозних фінансових витрат, редактори типу «Фотошопу» варто купувати лише професіоналам, для яких обробка фото є роботою.