Як перезавантажити комп'ютер за допомогою клавіатури?

Рекламний блок

kak-perezagruzit-noutbuk-s-pomoshhyu-klaviaturyi-esli-on-zavis

Таке трапляється нечасто: мишка раптом відмовилася працювати. Швидше за все це банальний глюк і рішення просте - потрібно просто перезавантажити комп'ютер або ноутбук. І ось тут починається проблема - як це зробити, якщо мишка відмовляється працювати? Не переживайте, вихід завжди - перезавантажити пристрій можна і за допомогою однієї тільки клавіатури.

Перезавантаження клавіатурою Windows 7 і 8

Натисніть на клавішу Win на своїй клавіатурі. Виглядає вона ось яким чином:

Після цього відкриється меню «Пуск». Ви повинні з допомогою стрілок на клавіатурі вибрати розділ «Перезавантаження» і натиснути клавішу Enter. У цьому випадку комп'ютер буде перезавантажений.

Другий спосіб нітрохи не складніше першого. Натискаємо на клавіші ALT F4, поки всі відкриті вікна чи програми не будуть закриті. По закінченні на екрані з'явиться віконце.

Знову ж таки, з допомогою стрілок вибираємо пункт «Перезавантаження» і натискаємо на клавішу Enter. Або ж кнопку ОК за допомогою клавіатури. Комп'ютер перезавантажується.

Третій спосіб менш зручний, хоча працює відмінно. Підійде він тільки користувачам Windows Vista або Windows 7.

Натисніть сполучення клавіш CTRL ALT DELETE. Відкриється вікно зі списком меню: «Блокувати комп'ютер», «Змінити користувача» і т. д. Подивіться у правий кут - там ви побачите невеликий червону кнопку. З допомогою стрілок на клавіатурі виберіть пункт «Перезавантаження».

У випадку з Windows 8 ситуація може бути інша. Потрібно натиснути поєднання клавіш WIN C, з'явиться меню в правій частині екрана. Виберіть «Налаштування» (Settings).

Потім в меню виберіть «Вимикання» (Power) і за допомогою мишки - пункт «Перезавантаження» (Restart).

Рекламний блок