Як налаштувати домашню сторінку в популярних браузерах


Домашня сторінка – це сторінка, яка першою завантажується у Вас при запуску Інтернет-браузера. У даній статті буде розглянуто, як встановити і змінити домашню сторінку в такі браузери, як Internet Explorer, Firefox і Opera.

Налаштування домашньої сторінки в Internet Explorer

Для того щоб встановити або змінити домашню сторінку в Internet Explorer необхідно зайти «Пуск – Панель управління – Властивості оглядача». І у вкладці «Загальні» в текстовому полі вписати адресу сторінки, яку Ви хочете зробити домашній. Як видно з малюнка я ввів адресу Яндекса і відповідно домашня сторінка у мене тепер буде – Яндекс. Натискаємо «ОК».

Домашняя страница в Internet Explorer

Налаштування домашньої сторінки в Firefox

Запускаємо браузер і натискаємо на вкладку «Інструменти – Налаштування».

У вкладці основні вписуємо адресу домашньої сторінки і ставимо «При запуску Firefox: Показати домашню сторінку.» Точно як показано на рисунку. Натискаємо «ОК».

Домашняя страница в Mozilla Firefox

Налаштування домашньої сторінки в Opera

Запускаємо браузер. Заходимо у вкладку «налаштування – Загальні Налаштування».

Тут у вкладці «Загальні» вибираємо «При запуску: Почати з домашньої сторінки» і вписуємо бажаний адресу домашньої сторінки. Натискаємо «ОК».

Домашняя страница в Opera

На цьому розбір польотів за домашнім сторінкам закінчено.

Більш детально про налаштування стартової сторінки в Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera можна прочитати перейшовши за посиланням

У відео показано налаштування для всіх браузерів, до оновлених версій 2016 року .

Дивимося відео по темі: