Як приховати ярлики на робочому столі Windows 7 і 8?


kak-skryit-yarlyiki-na-rabochem-stole-windows-7-i-8

Багато користувачів не знають, що в Windows є особлива фішка, яка дозволяє приховувати, що знаходяться на робочому столі ярлики, а також файли і папки. Навіщо це потрібно? Наприклад, ви працюєте за комп'ютером, а крім вас у кімнаті знаходиться ще кілька людей. Якщо ви не хочете показувати їм вміст свого робочого столу, то можете просто приховати його. Таким же чином ви можете прикольнутися над другом або родичем сховавши всі ярлики на робочому столі його комп'ютера. Загалом, робите це на свій розсуд.

Отже, сама процедура дуже проста і займе хвилину вашого часу.

Ось невеликий фрагмент робочого столу. На цьому скріншоті ви бачите пару ярликів та папки. Я показую вам їх лише для прикладу - ці значки та інші, які знаходяться на робочому столі, будуть приховані.

Тепер робимо ось що. Знаходимо порожнє місце на робочому столі і натискаємо на праву кнопку миші. З'являється таке меню:

Наводимо курсор миші на пункт «Вид», з'являється додаткове меню. Саме це нам і потрібно. Знімаємо галочку з пункту «Показувати піктограми робочого столу».

Тепер дивимося на наш робочий стіл і... Правильно, всі значки зникли. Якщо ви хочете приховати гаджети, якщо вони у вас встановлено, значить, в тому ж самому меню зніміть галочку з пункту «Показувати гаджети робочого столу».

Відповідно, коли вам потрібно буде включити» ярлики, ви виконуєте всю ту ж саму операцію, тільки на цей раз ставите галочки поруч з потрібними пунктами.

Для Windows XP

У випадку з Windows XP процес буде аналогічний, хіба що в меню вам потрібно вибрати пункт «Вид», а пункт «Упорядкувати значки робочого столу». Зніміть галочку з пункту «Показувати піктограми робочого столу».

Ось, власне, і все.