Як перевести текст в Ворді?


kak-perevesti-tekst-v-vorde

Як ви знаєте, Microsoft Word - потужний додаток, в першу чергу дозволяє працювати з текстовими документами. Але насправді додаток має просто-таки величезною кількістю всіляких функцій, про більшість з яких ми, звичайні користувачі, навіть не здогадуємося.

Ось вам простий приклад. Припустимо, ви працюєте з текстом, написаному англійською мовою. Потім вам потрібно буде перевести його. Як краще вчинити? Як варіант, ви можете скористатися вбудованою можливістю перекладу тексту в Word. Зараз я розповім про те, як її використовувати.

Якщо вам необхідно перевести лише кілька слів або, скажімо, окрему частину тексту, а не весь, буде зручніше виділити цю частину тексту, натиснути на праву кнопку миші і вибрати пункт «Переказ».

Після цього в правій частині екрана з'явиться панель перекладача, де, до речі, буде переведений виділений текст.

Ви могли помітити, що тут є додаткові параметри. Наприклад, ви можете самі вибирати мову оригіналу, так і мова перекладу, оскільки програма не завжди коректно їх обирає.

Обов'язково зайдіть у розділ «Параметри перекладу» і поставте галочку поруч з пунктом «словник в Інтернеті» - це необхідно для більш точного перекладу.

Що б перевести весь текст, натисніть на кнопку в меню перекладача:

Цікаво, що переклад в даному випадку буде здійснюватися на сервері перекладача і тому інформація передається по протоколу HTML в незашифрованому вигляді. Іншими словами, якщо текст представляє якусь цінність, яка не повинна потрапити на очі іншим людям, краще не користуватися таким спосіб переказу.

У випадку, якщо вас не влаштовує вбудована функція перекладу у Word, ви можете скористатися будь-яким іншим онлайн-перекладачем, про які вже була стаття на сайті.