Батьківський контроль в Windows 7

Рекламний блок

Для того щоб турботливі батьки змогли обмежити проведення часу своєї дитини за комп'ютером, а також блокувати небажані веб-сайти в мережі Інтернет, розробники Windows придумали таку чудову функцію, як «Батьківський контроль».

З допомогою цієї функції ви можете блокувати небажані програми для дитини, можете встановлювати фільтри на перегляд сайтів для дорослих, зможете складати списки заборонених сайтів самостійно, а також отримувати звіти про те, на яких сайтах проводить час ваша дитина.

У цьому уроці я не буду надавати купу покрокових скріншотів, вирішив, що краще зробити відеоурок на дану тему. Однак покроковий план дій зараз опишу. І так, для того щоб встановити батьківський контроль над своєю дитиною ви повинні:

1. Поставити пароль на свій обліковий запис, при цьому ваш обліковий запис повинна володіти правами адміністратора. Пароль ставиться для того, щоб ваша дитина не зайшов під обліковим записом і не змінив всі налаштування, які ви встановите.

2. Створити новий обліковий запис для вашої дитини. Обліковий запис складається з правами звичайного користувача. Для цього користувача можете вже пароль не встановлювати.

3. Встановити безпека сім'ї Windows Live. Зробити це можна звідси: http://explore.live.com/windows-live-family-safety .

4. Настроїти батьківський контроль для новоствореної облікового запису. Для цього необхідно перейти: «Пуск – Панель управління – Батьківський контроль».

Мені на пошту часто приходять листи з одним і тим же питанням: «Як зробити так, щоб моя дитина не заходив на певні сайти, як ці сайти заблокувати». Відповідь проста – налаштуйте батьківський контроль і додайте сайти в фільтр.

Ось яке повідомлення побачить ваша дитина, якщо захоче зайти на заблокований вами сайт:

Родительский контроль

Ну а тепер дивимося відеоурок про те, як це все налаштовується:

Рекламний блок