Як завантажити і встановити бібліотеку d3dcompiler_43.dll — Простий спосіб


Не знаєте де і як скачати d3dcompiler_43.dll на свій комп'ютер? Можливо, у вас з'явилися проблеми з запуском таких ігор, як Battlefield або Watch_Dogs, якщо так, то вирішити проблему допоможе тільки бібліотека d3dcompiler_43.

Зміст:


 • Для чого потрібен файл d3dcompiler_43.dll
 • Як встановити бібліотеку з допомогою сайту «Майкрософт»
 • Установка бібліотеки окремим файлом

 • Перш ніж починати процес вирішення проблеми необхідно розібратися в причині її появи.

  Как скачать d3dcompiler_43.dll

  Для чого потрібен файл d3dcompiler_43.dll


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Файл входить у програму Microsoft DirectX і є однією з її вбудованих бібліотек. Вона необхідна для запуску більшості сучасних ігор з чітко промальовані графікою і складним ігровим процесом.


  №1. Cвойства библиотеки


  №1. Властивості бібліотеки


  Як правило, файл вже встановлений в операційній системі. Його можна знайти в системних папках System32 або SysWOW64 (залежно від розрядності операційної системи).

  Якщо гра не запускається після установки або раптово перестала включатися, можливо, виконуваний файл системної бібліотеки був пошкоджений. Тоді при спробі включення гри користувач побачить таке повідомлення:


  №2. Системное сообщение об ошибке поиска библиотеки

  №2. Системне повідомлення про помилку пошуку бібліотеки


  повернутися до меню ^

  Як встановити бібліотеку з допомогою сайту «Майкрософт»


  Більшість файлів Dll не вимагають установки. Їх досить просто перемістити в потрібну папку і перезавантажити комп'ютер. Однак, бібліотека d3dcompiler_43 все ж вимагає установки.

  Якщо її просто перемістити в системну папку, помилка при запуску гри зникне, але і гра не запуститься. Без установки система не зможе правильно виправити помилку. Тому розглянемо повний процес інсталяції бібліотеки d3dcompiler_43.dll.

  Найпростіший спосіб установки — завантажити бібліотеку з офіційного сайту компанії «Майкрософт» і встановити її з допомогою веб-установника виконуваних файлів.

  Дотримуйтесь інструкції:

 • З допомогою звичайного браузера перейдіть по прямой ссылке microsoft.com/ru-ru/Download/confirmation.aspx?id=35 і потрапите на сторінку скачування DirectX;

 • №3. Страница загрузки актуальной версии DirectX

  №3. Сторінка завантаження актуальної версії DirectX


 • Дочекайтеся поки завантаження не розпочнеться автоматично, або натисніть на відповідне посилання. Завантажити утиліту можна абсолютно безкоштовно і без реєстрації;
 • Потім встановіть програму на свій комп'ютер (DirectX автоматично визначить, яку ОС ви використовуєте windows 7, windows 8 або десяту версію ОС);
 • До складу програми вже буде встановлена системна бібліотека d3dcompiler_43.dll. Необхідно лише перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Після цього можна запускати гру.

 • №4. Завершение установки DirectX

  №4. Завершення установки DirectX


  Помилка знову може з'явитися в ОС windows 7 і windows 8 через певний час. Щоб її виправити, знову скачайте нову версію утиліти і встановіть її на свій комп'ютер.

  повернутися до меню ^

  Установка бібліотеки окремим файлом

  Якщо ви вже завантажили файл формату dll з потрібною бібліотекою, можна виконати його установку і без повної інсталяції DirectX. Даний спосіб може не подіяти і не виправити помилку, але, якщо у вас не вийшло встановити бібліотеку першим способом, варто спробувати.

  Завантаження файлу системної бібліотеки d3dcompiler_43.dll відбувається безкоштовно і без реєстрації.  Завантажити його можна за посиланням http://w15dll.ru/dp-pt-js/d3dcompiler_43dll.php.

  Далі слідуйте інструкції:

 • Знайдіть завантажений архів і клацніть по ньому два рази мишею;
 • Розархівуйте бібліотеку в системну папку System32 або SysWOW64 (для 32х або 64х розрядної системи);


 • Пам'ятаєте! Перш ніж копіювати файл в системну папку, визначитеся з розрядністю вашої операційної системи. Зробити це можна у вікні параметрів (вкладка «Про систему»). Інформація про розрядності знаходиться в рядку «Тип системи» (див. Малюнок 5):
  №5. Окно параметров системы ПК

  №5. Вікно параметрів системи ПК


 • Після переміщення файлу бібліотеки відкрийте діалогове вікно «Виконати» від імені адміністратора системи (поєднання кнопок Win і R):

 • №6. Окно «Выполнить»

  №6. Вікно «Виконати»


 • У текстовому полі введіть системну команду regsvr32 і потім надрукуйте повну назву файлу бібліотеки, як показано на малюнку нижче. Тільки після цього натисніть кнопку ОК, щоб виконати установку.

 • №7. Выполнение команды

  №7. Виконання команди


  Після виконання команди перезавантажте комп'ютер і повторно запустіть гру, яка раніше не включалася. Варто зауважити, що даний спосіб установки бібліотеки може призвести до нових помилок.

  Наприклад, користувач може неправильно ввести ім'я файлу бібліотеки, тоді команду буде неможливо виконати. Також, якщо ви завантажили некоректну бібліотеку, команда не спрацює.