Як видалити контакт з Скайпу?

kak-udalit-kontakt-iz-skype-navsegda-v-windows

Сьогодні ми будемо говорити про те, як видалити контакт з Скайпу. Так, процедура це дуже проста і займає не більше пари хвилин вільного часу, проте статистика говорить про те, що далеко не всі користувачі вміють видаляти контакти. Ну та нічого, зараз я вас навчу.

Видалення контакту

Само собою, в першу чергу необхідно запустити Скайп при підключеному інтернеті. Коли програма буде завантажена, в лівій частині вікна ви побачите список ваших контактів.

Для того, що б видалити користувача, наведіть на нього курсор мишки і натисніть на її ліву кнопку, що б виділити контакт. Потім натисніть на праву кнопку миші, з'явиться меню. Зверніть увагу на нижню частину цього меню - тут є пункт «Видалити зі списку контактів». Натисніть на нього.

Система запитає вас, чи ви справді хочете видалити цей контакт? Натисніть «Видалити» для підтвердження.

Користувач вилучений зі списку.

Блокування контакту

Тепер давайте розглянемо ще один варіант, коли якийсь контакт дістає вас і ви не хочете, що б він взагалі міг з вами спілкуватися. У випадку, якщо ми просто видалити цей контакт зі списку, останній все одно зможе писати вам. Краще його заблокувати і тоді він вже точно нічого зробити не зможе. Ну, хіба що заведе ще один контакт, але ми і його заблокуємо.

А робимо ми ось що. Натискаємо на потрібний контакт лівою кнопкою миші, що відкрилося діалогове вікно. У верхній частині екрану є меню. Натисніть на пункт «Розмови», а коли з'явиться меню, в ньому виберіть «Заблокувати».

Система запитає вас, чи дійсно ви хочете заблокувати такого користувача? Якщо ви зважилися на це, значить, поставте галочку поруч із «Видалити з записної книжки» і натисніть «Блокувати».

Крім того, ви можете повідомити про порушення правил, якщо користувач, наприклад, ображав вас.