Що робити, якщо не включається iPhone?


chto-delat-esli-ne-vklyuchaetsya-iphone

І ось я знову повертаюся до телефонами Apple. Сьогодні я розберу проблему, з якою, на щастя, зрідка стикаються власники телефонів iPhone, але все ж стикаються. Давайте поговоримо про те, чому може не включатися девайс і як вирішити цю проблему.

Я б хотів відразу зазначити, що проблема може статися як зі старим телефоном, так і з щойно купленим. Однак з новими телефонами такого бути не повинно.

  • Отже, найбільш розповсюджена проблема - це сіла батарея. Спробуйте зарядити ваш девайс від розетки, а не від комп'ютера. Чому саме від розетки? Справа в тому, що з такою проблемою я стикався особисто, правда, не новому телефоні. Від комп'ютера заряджатися він не хотів, а від мережі - зарядився. Якщо апарат не заряджається взагалі, то, судячи з усього, акумулятор наказав довго жити і вимагає заміни. Зверніться в сервісний центр. До нового телефону це не відноситься.
  • Нерідко проблема пов'язана з прошивкою - вона має «софтовое» початок. Це означає, що в ній, ймовірно, стався якийсь збій. Що робимо? Беремо iPhone в руки і затискаємо кнопки Power і Home одночасно - робимо hard reset (дивіться на картинку нижче, як це робиться). Тримаємо їх в такому положенні протягом 5-10 секунд, доки на екрані не з'явиться довгоочікуване яблуко. Якщо воно з'явилося, вітаю, ваш гаджет ожив.
  • Можна спробувати підключити його до комп'ютера. Якщо проблема пов'язана з софтом, то телефон може включитися самостійно. Якщо це сталося, можна спробувати оновити прошивку до більш нової версії, не забувши зберегти всі необхідні дані. Після перепрошивки iPhone може перестати «глючити».
  • Згадайте, не падав він апарат у вас останнім часом. Бути може, ви залишали трубку десь на полиці і кішка її впустила? Якщо такі події мали місце бути, ймовірно, справа в механічних пошкодженнях, які можуть бути сховані всередині девайса. Необхідно з'ясувати причину проблеми, що можна зробити за допомогою сервісного центру (самостійно телефон розбирати не рекомендується, особливо якщо він знаходиться на гарантії). Як правило, ушкоджується материнська плата, рідше - інші компоненти, які теж коштують грошей (і часто чималих).
  • Ще як варіант - потрапляння вологи всередину пристрою. Причому, якщо ви не в курсі, для цього не обов'язково опускати iPhone в воду, достатньо принести його у ванну кімнату і прийняти душ. Може допомогти звичайна сушка, але для цього девайс треба розібрати, що, знову ж, самостійно робити небажано.