Як зробити Оперу браузером за замовчуванням?

kak-sdelat-opera-brauzerom-po-umolchaniyu-windows

Opera - інтернет-браузер, який випускає компанія Opera Software. Був розроблений у далекому 1994 році. У Росії браузер Опера користується досить високою популярністю. Існує версія і для мобільних операційних систем.

Сьогодні я буду розповідати вам про те, як зробити Оперу браузером за замовчуванням. На це піде не більше пари-трійки хвилин часу. Дивіться і запам'ятовуйте.

Відкрийте браузер Опера. Натисніть сполучення клавіш ALT P, що б відкрити вікно з настройками. Якщо у вас не виходить, не біда. У лівій верхній частині сторінки є логотип браузера Opera, який одночасно є кнопкою. Натисніть на нього і у контекстному меню виберіть пункт «Налаштування».

Відкриється вікно з настройками. Знайдіть підрозділ «Браузер за замовчуванням» і натисніть на кнопку «Зробити Opera браузером за замовчуванням».

Після того, як ви натиснете на зазначену вище кнопку, побачите повідомлення «В даний момент браузером за замовчуванням є Opera».

Власне, на цьому все.

Єдине, якщо ви користуєтесь Windows 8 або 10, то при натисканні на кнопку може з'явитися вікно з питанням «Як ви хочете відкривати файли такого типу (http)?» і вибором кількох браузерів. Виберіть Оперу. У Windows 7 більше нічого робити не потрібно.