Як ввімкнути завантаження зображень в браузері?


kak-vklyuchit-zagruzku-kartinok-v-brauzere-opera-chrome-mozilla-yandex

У деяких сайтах можуть не відображатися зображення. Зазвичай це пов'язано з тим, що вони банально відключені в інтернет-браузері (наприклад, їх відключають для економії трафіку або для більш швидкого завантаження сторінок при посередньому інтернет-з'єднання). Я розповім, як включити картинки в браузерах. Відповідно, цим же способом ви зможете відключити їх завантаження в разі необхідності.

Google Chrome

Натискаємо на кнопку у вигляді трьох смужок в правій частині екрану і в меню вибираємо «Налаштування».

Опинившись на сторінці налаштувань, опускаємося вниз і натискаємо «Показати додаткові параметри».

Знаходимо підрозділ «Особисті дані» і натискаємо на кнопку «Налаштування контенту».

У підрозділі «Картинки» ставимо галочку «Показувати всі (рекомендується)», не забувши натиснути на кнопку «Готово».

Яндекс.Браузер

В Яндекс.Браузері процес буде аналогічним. Тим не менш, покажу його повністю в картинках.

Натискаємо на кнопку з трьома смужками і вибираємо «Налаштування».

Сторінку налаштувань опускаємо вниз, поки не побачимо кнопку «Показати додаткові параметри». Натискаємо.

Шукаємо підрозділ «Захист особистих даних» і натискаємо на кнопку «Налаштування вмісту...».

У віконці, шукаємо підрозділ «Картинки» і натискаємо «Показувати всі (рекомендовано)». Також натисніть на кнопку «Готово».

Opera

В Опері процес трохи інший.

Відкрийте браузер і натисніть на логотип у лівій верхній частині екрана. З'явиться меню, в ньому виберіть пункт «Налаштування».

У налаштуваннях виберіть пункт «Сайти» і в підрозділі «Зображення» поставте галочку поруч з пунктом «Показувати всі зображення (рекомендовано)».

Internet Explorer

Запускаємо браузер, натискаємо кнопку «Сервіс», а потім «Властивості оглядача». У більш сучасних версіях Internet Explorer потрібно натиснути на значок у вигляді шестерні і вибрати пункт «Властивості браузера».

З'явиться вікно з настройками. Виберіть вкладку «Додатково», знайдіть розділ «Мультимедіа» і поставте галочку поруч з пунктом «Показувати зображення».

Mozilla Firefox

Цей браузер я приберіг наостанок. Чому? Тому, що творці чомусь вирішили відмовитися від можливості включення/відключення зображень, хоча в більш ранніх версіях Mozilla Firefox така функція була.

Як бути? Найпростіший спосіб - використовувати доповнення для браузера. Наприклад, плагін ImgLikeOpera. Насправді таких плагінів безліч і якими з них користуватися, вирішувати тільки вам.

Що б встановити плагін, в браузері, натисніть клавіші CTRL SHIFT A, відкриється розділ доповнень, в ньому виберіть пункт «Отримати доповнення». Тут скористайтесь пошуком.