Як прибрати пароль windows XP, Vista, 7 Seven?


Привіт! Назва теми інтригує, чи не правда? Думаю, всім хочеться відчути себе в ролі хакера і зламати Windows. Звичайно, зламати - це голосно сказано, але сьогодні ми розберемо можливість увійти в Windows XP, Vista, 7 Seven під будь обліковим записом, не знаючи пароля.

Використовувати це знання можна в різних цілях. Наприклад, мені іноді приносять комп'ютер в ремонт або для налаштування, але забувають сказати пароль від облікового запису. Звичайно, можна просто подзвонити власнику і запитати його, але це зовсім не цікаво. Може бути і таке, що користувач просто забув свій пароль. Кожен сам вирішує як застосувати отримане знання, а я в свою чергу починаю ділитися секретами майстерності.

Отже, сьогодні ми розберемо як прибрати пароль windows XP, Windows Vista і Windows 7.

Прибираємо пароль Windows XP/Vista/7

Продовжуємо вивчати можливості нашого улюбленого завантажувального диска Hiren's Boot CD. Як зазвичай, вантажимося з диска і бачимо перед собою наступне меню, в якому нас цікавить пункт Password & Registry Tools... - утиліти для паролів і реєстру.

Главное меню Hiren's Boot CD

Заходимо в цей пункт і далі запускаємо утиліту Offline NT/2000/XP/Vista/7 Password Changer. З її допомогою ми і будемо скидати пароль.

Сброс пароля пользователя в Windows

Варто виконати цю процедуру один два рази, і в подальшому на скидання або зміну пароля в Windows у вас буде йти всього 1-2 хвилини. Я вже й не кажу про те, як це круто виглядає з боку, коли спеціаліст сидить і чаклує на чорним екраном зі страшними білими написами ?? , а після хвилини маніпуляцій, він заходить в систему під будь обліковим записом )).

Отже, після того як програма завантажиться, перед вами з'явиться вікно вибору розділу жорсткого диска, на якому знаходиться операційна система. Так як програма працює в режимі DOS, все що нам потрібно це запровадити потрібний пункт меню і натиснути «Enter». В моєму випадку програма виявила один єдиний локальний диск, який стоїть під номером «1«. Значить вводимо цифру один і тиснемо Enter.

Сброс пароля в windows

На другому кроці програма пропонує вибрати шлях до файлу реєстру системи. За замовчуванням це - Windows/system32/config тому в цьому вікні нам нічого не потрібно змінювати і просто натискаємо «Enter».

Сброс пароля в windows

У наступному вікні програма пропонує вибрати мету завантаження реєстру. Під пунктом «1» - це скидання пароля, а під пунктом «2» - консоль відновлення параметрів. Як ви вже здогадалися нас цікавить саме перший варіант. Вводимо відповідну цифру.

Сброс пароля в windows

На наступному кроці нам пропонують вибрати як саме ми будемо використовувати отриманий файл. Нас цікавить пункт «1» - Edit user data and password - Редагувати дані користувача і пароль. Значить ми знову вводимо «1» і тиснемо «Enter«.

Сброс пароля в windows

Далі програма виводить отриманий список користувачів. Нам потрібно вибрати користувача, у якого ми хочемо скинути пароль. У моєму випадку це «user«. Я вводжу його ім'я і натискаю «Enter«.

Сброс пароля в windows

У наступному вікні програма виводить інформацію про користувача і пропонує на вибір кілька варіантів дій.

 • 1 - Clear (blank) user password - Очистити пароль користувача;
 • 2 -Edit (set new) user password - Призначити новий пароль користувача;
 • 3 - Promote user - Просунути користувача (призначити користувачу права адміністратора);
 • 4 - Unlock and enable user account - Розблокувати обліковий запис користувача;
 • q - Quit editing user, back to select user - Закінчити редагування і повернутися в меню вибору користувача.

 • Як показує мій досвід, пункт номер «2» не завжди спрацьовує. Але зате можна бути впевненим у тому, що спрацює- Скидання пароля. Ну а далі, якщо нам потрібно призначити користувачу новий пароль, тоді можна просто зайти в Windows і змінити його прямо в системі.
  Отже, я вибрав пункт номер «1».

  Сброс пароля пользователя в windows

  Далі на екран буде виведено повідомлення про те, що пароль очищений і програма запропонує ввести «!» для виходу з режиму редагування користувача.

  Сброс пароля пользователя в windows

  Після того, як ми вийшли з редагування, потрапляємо у вже знайоме нам меню вибору дій з файлом реєстру. Якщо ми хочемо змінити або скинути пароль ще одному користувачеві, то вибираємо пункт «1», якщо ми хочемо вийти тоді вибираємо «q».

  Сброс пароля пользователя в windows

  Тепер увага! На наступному етапі програма видає запит на запис зміненого файлу реєстру. Ми повинні вибрати записати його «Y» або НЕ записати«N». Очевидно, що для того, щоб всі зміни збереглися ми повинні вибрати «Y».

  Сброс пароля пользователя в windows

  Далі нам видається повідомлення, про те що «редагування завершено» - і видається запит на повторний запуск цієї програми. Якщо більше не потрібно проводити ніяких змін, то вводимо «N»

  Сброс пароля пользователя в windows

  Далі просто перезавантажуємо комп'ютер поєднанням клавіш Ctrl Alt Del.

  Сброс пароля пользователя в windows

  Готово, після цього можна заходити в систему під користувачем у якого ми скинули пароль. На перший погляд, послідовність дій може здатися дуже довгою, але це зовсім не так. Реальний час виконання всієї процедури не більше хвилини.

  Ще раз повторюся, кожен сам вирішує як використовувати ці знання, я лише показую вам можливості.

  Так зустрічі в наступній статті!