Як видалити сторінку в ВКонтакте назавжди?


kak-udalit-stranitsu-v-vkontakte-navsegda

Ми продовжуємо вивчати соціальні мережі і сьогодні знову поговоримо про них, коханих. Згідно з останніми дослідженнями, дуже багато людей, які давно зареєструвалися в одній або відразу декількох соцмережах, в прямому сенсі слова втомилися від віртуального спілкування. Що б почати спілкуватися з людьми в реальності, вони повинні забути про інтернет і в першу чергу своїй сторінці. От тільки не кожному дано мати таку витримку, що б раз і назавжди забути про обліковому записі. Залишається один вихід - видалити його. Можна це зробити і як? Саме цьому питанню і присвячена наша сьогоднішня стаття.

Видалення облікового запису ВКонтакте

Варто відзначити, що видалення сторінки може бути пов'язано з іншими причинами. Нерідко люди роблять це для того, що б відв'язатися від нав'язливого шанувальника, а інші і зовсім хочуть почати життя з чистого особи.

Втім, яка б причина не була, рішення питання від цього не змінюється. Отже, пройдемося по конкретних пунктах (для них ми також доклали скріншоти, що б вам було зручніше).

Відкриваємо сайт vk.com (можете відкрити vkontakte.ru - у будь-якому випадку ви будете автоматично перенесені на головну сторінку соц.мережі), введіть логін і пароль.

У правій частині екрана ви бачите велике меню. Тут нас цікавить лише один розділ - «Мої налаштування». Клікніть по ньому.

Відкрилася сторінка з численними параметрами. Виберіть вкладку «Загальні». Тут ви можете змінити свій пароль або адресу електронної пошти, ознайомитися з останньою активністю на сторінці, змінити регіональні налаштування... Проте потрібний нам пункт прихований від очей, але легко знайти. Для цього опустіть сторінку в самий низ і знайдіть рядок з написом «Ви можете видалити свою сторінку». Саме на неї вам необхідно натиснути.

Що тепер? Тепер залишилося вибрати причину, по якій ви зважилися на такий серйозний вчинок. Їх декілька:

 • У мене є інша сторінка
 • ВКонтакте віднімає у мене занадто багато часу
 • ВКонтакте занадто багато неприйнятних матеріалів
 • Мене турбує безпека моїх даних
 • Мою сторінку не коментують
 • Інша причина (необхідно написати її самостійно)
 • Що вибрати з цього списку, вирішувати тільки вам. Однак причину вказувати зовсім необов'язково, хоча й бажано.

  Останній крок - натисніть на кнопку «Видалити сторінку». Можете порадіти!

  Як з'ясовується, протягом довгого періоду часу, ви можете легко і просто відновити свій аккаунт (близько півроку). Зробити це легко. Зайдіть на http://vk.com/, авторизуйтеся і натисніть на посилання «Відновити свою сторінку».

  Приховуємо свій аккаунт

  Чому саме приховуємо? Тому, що насправді він нікуди не видаляється, однак дозволяє вам зробити так, що б сторонні люди вас скоєно не дошкуляли. Що необхідно зробити?

  Знову заходимо на колись свій улюблений веб-сайт, проходимо авторизацію і знову ж натискаємо на пункт меню «Мої налаштування».

  Замість вкладки «Загальні» вибираємо «Приватність». Тут ми бачимо цілий список налаштувань. У кожній з них необхідно вибрати пункт «Ніхто» або «Тільки я». Це допоможе вам закрити свою сторінку від незнайомих людей, заборонить надсилати вам повідомлення в лічку, сховає інформацію про вас. І ще - не забудьте зберегти налаштування, інакше вони не збережуться.

  Останній крок - видаляємо всі записи зі стіни, фотографії і аватар. Тепер всі будуть думати, що ваша сторінка видалена. Саме цього ми і добивалися.

  Є що сказати? Ну так не терпіть, говорите!