Як запаролити папку в Windows

Рекламний блок

У цій статті розглянемо один із способів установки пароля на певну папку. Для роботи нам знадобиться невелика програма Password Protect USB. Її пошуки в одному з пошуковиків особливо багато часу не займе.

І так, встановлюємо програму і переконуємося в тому, що вона запускається без помилок. Для того щоб запаролити папку, яку ви хочете, необхідно у вікні програми натиснути на кнопку Lock Folders. Після цього вказати шлях до папки.

Как запаролить папку

Однак можна й іншим способом: просто з потрібної вам папці клікнути правою кнопкою миші. Як бачимо, тут з'явився пункт «Lock with Password Protect USB...». Клікаємо по ньому.

Придумуємо пароль для папки і записуємо його два рази у відповідному вікні, що з'явилося:

Тепер на вашу папку встановлений пароль і ніхто не зможе до неї потрапити, якщо його не знає. На іконку папки також з'явився воспрещающий знак:

Якщо спробувати зайти в папку, то вискочить віконце, в якому нас попросять ввести пароль:

Я сподіваюся, тепер ви зможете запаролити папку вищеописаним способом. До речі для того, щоб запаролити файл потрібно просто помістити його в порожню папку, а на саму папку вже встановити пароль вищеописаним способом.

Програма також підійде для того, щоб захищати паролем папки. Які знаходяться на флешці.

До речі, можете переглянути відеоурок, в якому я показую, як поставити пароль на файл трьома різними способами, включаючи описаний в цій статті.

Дивіться відео:

Рекламний блок