Як відключити internet explorer в Windows 7


Internet explorer – програма-браузер для перегляду веб-сторінок в Інтернеті, яка встановлюється разом з операційною системою Windows. Особисто я завжди користувався цим браузером... Знаєте для чого? - Правильно, для того, щоб відразу після установки Windows скачать який-небудь інший браузер: Chrome або Firefox. Більше я не користуюся internet explorer ні для чого й особливо ніколи і не користувався, навпаки, він тільки заважає, вічно вискакує там, де його ніхто не просить.

Якщо ви теж не в захваті від даного браузера, то сьогодні в статті ми розглянемо, як відключити internet explorer в Windows 7. Відключати ми будемо його не назавжди, не лякайтеся, ви в будь-який момент зможете включити його назад.

Заходимо «Пуск – Панель управління».

Как отключить internet explorer в Windows 7

Ставимо «Перегляд: Категорія» в розділі «Програми» вибираємо пункт «Видалення програми»

У віконці з лівої сторони вибираємо пункт «Включення або відключення компонентів Windows».

Знаходимо internet explorer і прибираємо навпроти нього галочку

Нас попереджають, що відключення internet explorer може згубно позначитися на інших можливості операційної системи. Але ми пам'ятаємо, що, якщо що, то завжди може включити його назад. Тому тиснемо кнопку «Так».

Натискаємо «ОК» у попередньому віконці і бачимо віконце, в якому йдеться про такі зміни.

Якщо ви хочете, щоб зміни вступили в силу, то можете відразу перезавантажити комп'ютер, або ж залишити це трохи на потім)

Після перезавантаження internet explorer зникне, а всі файли, які відкривалися ним (якщо такі були),тепер можуть відкритися за допомогою іншого браузера.

Все, ми розібралися, як відключити internet explorer в Windows 7.

Дивимося відео по темі: