Як зробити прозорий фон в Фотошопі

Рекламний блок

Досить часто можна знайти в Інтернеті підходяще зображення, наприклад, щоб вставити його на веб-сайт. А можливо, Ви робите колаж, і потрібно на один малюнок додати інші. Ось тільки потрібні вам зображення зазвичай мають який-небудь фон.

Давайте розберемося, як можна зробити прозорий фон для зображення за допомогою редактора Adobe Photoshop. У мене встановлена англомовна версія Adobe Photoshop CS5, тому показувати буду на ньому. Постараюся приводити різні поєднання гарячих клавіш.

Якщо у Вас ще не встановлений фотошоп, Ви їм дуже рідко користуєтеся або він англійською, можете зробити прозорий фон Paint.net. Це простий російськомовний редактор зображень, який займе багато місця на жорсткому диску. Перейшовши за посиланням, Ви можете прочитати докладну статтю. Скачати програму Paint.net можна з нашого сайту.

Для початку розглянемо простий приклад. Припустимо, у Вас є зображення на однотонному тлі, це може бути логотип або назва чого-небудь. Зробимо цей логотип або напис на прозорому фоні в фотошоп.

Відкриваємо потрібне зображення в редакторі. Тепер зробимо прозорий фон для шару. У вікні «Шари» натискаємо два рази мишкою по доданого шару – навпроти нього буде стояти замочок. Відкриється вікно «Новий шар», натисніть «ОК». Після цього замочок зникне.

Как сделать прозрачный фон в Фотошопе

Вибираємо інструмент «Чарівна паличка». У рядку властивостей вкажіть рівень чутливості, позадавайте різні значення, щоб зрозуміти, як він працює, наприклад 20 і 100. Щоб зняти виділення з малюнка натисніть «Ctrl D».

Задаємо чутливість і натискаємо чарівною паличкою на область фону. Щоб додати до виділеної фону, ті частини, які не виділилися, затисніть Shift і продовжуйте виділення. Для видалення виділених областей натисніть кнопку «Delete».

Тепер замість фону шахова дошка – це означає, що у нас вийшло зробити білий фон прозорим. Знімаємо виділення – Ctrl D».

Щоб правильно зберегти зображення на прозорому фоні, виберіть формат PNG або GIF, в будь-якому іншому форматі, воно зберегтися на білому тлі.

Якщо у Вас зображення або фотографію, на якій багато різних квітів і об'єктів, розглянемо, як зробити прозорий фон для зображення у фотошопі.

У цьому випадку, скористаємося інструментом «Швидке виділення». Клікаємо по чарівній паличці лівою кнопкою миші з невеликою затримкою і вибираємо з меню потрібний інструмент.

Тепер потрібно виділити об'єкт, який ми хочемо залишити на прозорому тлі. У рядку властивостей встановлюйте різні розміри і клікайте на об'єкт, додаючи до нього області. Якщо помилково виділиться непотрібний фон, натисніть Alt» і приберіть його.

Для перегляду результату натисніть «Q». Рожевим будуть виділені ті частини зображення, які стануть прозорими.

Копіюємо виділені області, натиснувши Ctrl C». Далі створюємо новий файл, Ctrl N», з прозорим фоном.

Вставляємо в нього скопійовані фрагменти, «Ctrl V». Якщо на них залишилися непотрібні частини фону, приберіть їх, використовуючи інструмент «Ластик». Зберігаємо зроблені на прозорому тлі картинки у форматі PNG або GIF.

Робіть білий фон малюнка прозорим, або робіть прозорий фон для окремих фрагментів кольорового зображення або фотографії в фотошопі. Після цього, їх можна використовувати там, де це необхідно: вставляти на сайт, додавати на інший малюнок або робити цікаві колажі.Рекламний блок