Як відключити службу в Windows 7


Архівація даних у Windows 7 включена за замовчуванням і буде виконуватися згідно з встановленим розкладом. Архівація – це звичайно функція цікава і з її допомогою можна відновити потрібні нам дані, якщо раптом полетить операційна система, однак налаштовувати її потрібно правильно і зберігати архівні дані на знімний жорсткий диск інакше сенсу немає.

Якщо ви взагалі не хочете використовувати резервне копіювання, особисто мені ця функція ще жодного разу не придалася, то звісно краще її відключити, бо місце на жорсткому диску витрачається просто так і плюс ще і система починає гальмувати під час виконання архівації даних.

І так, як відключити службу в Windows 7.

Спочатку нам необхідно знайти потрібну службу. Тиснемо кнопочку «Пуск», пишемо в рядку пошуку «Служби» і вибираємо відповідний результат:

Шукаємо службу архівації на рівні блоків, клікаєм по ній правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Властивості».

У властивостях даної служби у вкладці «Загальні» ставимо «Тип запуску: вимкнено». Якщо вона не зупинена, то зупиняємо і натискаємо кнопку «ОК».

Тепер необхідно розібратися з настирливим повідомленням, яке все одно буде нам намагатися нагадувати про копіювання Windows.

Натискаємо правою кнопкою миші по прапорцю з повідомленнями в панелі швидкого запуску біля годинника і з випавшого меню вибираємо пункт «Відкрити центр підтримки».

как отключить архивацию Windows 7

У вікні у лівій колонці вибираємо пункт «Налаштування центру підтримки»:

Прибираємо галочку навпроти пункту «Архівація Windows» і тиснемо на кнопочку «ОК».

Все, в даній статті ми розібралися, як відключити службу в Windows 7.

Дивимося відео по темі: